ETS2 DLC önerisi

O zaman ben bütçemi arttırıp anneme yalvararak aldırayım bunu. 😀
Steam üzerinden al sat/düşür sat yaparak ufak ufak kazanıp en azından istediğiniz oyunlara para biriktirebilirsiniz. Biraz zahmetli iş ancak 40 lira bütçe aldığınızda hesabınızda 3-5 lira fazladan olması işinize yarabilir.

Steam üzerinden al sat/düşür sat yaparak ufak ufak kazanıp en azından istediğiniz oyunlara para biriktirebilirsiniz. Biraz zahmetli iş ancak 40 lira bütçe aldığınızda hesabınızda 3-5 lira fazladan olması işinize yarabilir.
Hocam sistemim kötü olduğu için öyle şeyler yapamıyorum ve hesap şu anda kısıtlı. 5 USD üzeri alışveriş yapmadığım için Pazarı kullanamıyorum.

Hocam bir de Zula oyununda öyle şeyler satılıyor mu? Kardeşim çok oynuyor da. Eğer oluyorsa iyi olurb.
Tam bilmiyorum ama çok fazla yer kaplamıyor.
Tamam o zaman hocam.

Hocam sistemim kötü olduğu için öyle şeyler yapamıyorum ve hesap şu anda kısıtlı. 5 USD üzeri alışveriş yapmadığım için Pazarı kullanamıyorum.

Hocam bir de Zula oyununda öyle şeyler satılıyor mu? Kardeşim çok oynuyor da. Eğer oluyorsa iyi olurb.
Zulada işe yaramaz maalesef. Ki zaten bu dediğim yöntem herhangi bir oyunu yükleme yada oynamak şeklinde gerekmiyor. Sadece cep telefonunuza veya bilgisayarınıza yükleyeceğiniz küçük boyutlu bir program sayesinde Idle yöntemi ile seri şekilde "destekleyen oyunlardan" takas kartı düşürebiliyorsunuz. Şahsen benim şansım mı yoksa böyle bir hata mı var bilmiyorum ancak, 2-3 dakika içerisinde 5'er 5'er kart düşürebiliyorum. Bunun için tasarlanmış oyunlar var hem maliyetini çıkarıp hemde küçük miktarlarda kar elde etmenizi sağlıyor. Bu konuda bilgiye ihtiyacınız varsa güncel bir konuya yönlendirebilirim.

Zulada işe yaramaz maalesef. Ki zaten bu dediğim yöntem herhangi bir oyunu yükleme yada oynamak şeklinde gerekmiyor. Sadece cep telefonunuza veya bilgisayarınıza yükleyeceğiniz küçük boyutlu bir program sayesinde Idle yöntemi ile seri şekilde "destekleyen oyunlardan" takas kartı düşürebiliyorsunuz. Şahsen benim şansım mı yoksa böyle bir hata mı var bilmiyorum ancak, 2-3 dakika içerisinde 5'er 5'er kart düşürebiliyorum. Bunun için tasarlanmış oyunlar var hem maliyetini çıkarıp hem de küçük miktarlarda kar elde etmenizi sağlıyor. Bu konuda bilgiye ihtiyacınız varsa güncel bir konuya yönlendirebilirim.
Olur hocam. Ben de yaparım öğrenince.

Ben paket olarak almadım neye karşılık geldiğini bilmiyorum ancak Booster pakete baktığımda Road to the Black Sea hariç hepsi var gibi gördüm, fiyatı da bana makul göründü. Şahsi fikrim alıanbileceği yönünde.

Yeni konular

Geri
Yukarı