ETS2 TruckersMP serverlerinin durumu nasıl?

Monarchz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Eskiden bazen tek, bazen de arkadaşlarımla girip oynardım. Genelde de kalabalık olurdu. Ama şimdi TruckersMP sitesinden baktığımda serverler bomboş, hatta %25 dolu olduğunu görüyorum. Tek başıma girip tekrar başlamak istiyorum ama yolda tek başıma kalınca canım sıkılıyor bir trafik olmayınca ve sadece şehir içlerinde oyuncu görünce. Şuan indirip oynamak için nasıl?

Hocam truckers mp haritası var oradan kontrol edebilirsiniz. Kaç kişi olduğu ve nerede olduklarını yazar. Almanya ve Belçika arasına bakarsanız sürekli insan bulursunuz özellikle Calais taraflarına da bakabilirsiniz.

Europe, Asia gibi bölge bölge ayrıldığı zamanlar doluydu sonra çok bozdular gereksiz hız limitleri gibi şeyler getirdiler kimse kalmadı.
Bir de hileler yüzünden baya oyuncu kaybettiler o da var.

Hileciler ve troller banlanıyor. Üstüne oyun 149 TL olunca, banlanma korkusu ağır basıyor, çoğu MP'ye girmeye korkuyor. Bizim Türklerin hepsinden banlanma korkusu var ama troller azalınca kalite arttı.

Diğer nedenlere ek olarak da resmi multiplayerın gelmesini ekleyebiliriz. Mod desteği, daha düşük ping vs.

Eskiden bazen tek, bazen de arkadaşlarımla girip oynardım. Genelde de kalabalık olurdu. Ama şimdi TruckersMP sitesinden baktığımda serverler bomboş, hatta %25 dolu olduğunu görüyorum. Tek başıma girip tekrar başlamak istiyorum ama yolda tek başıma kalınca canım sıkılıyor bir trafik olmayınca ve sadece şehir içlerinde oyuncu görünce. Şuan indirip oynamak için nasıl?
Yani şuan da oyuncu kitlesinin nerdeyse tamamı okul hayatı başladığı için bende dahil kimse girip uzun uzuna oynayamıyor. Ama mesela ben yazın fazlasıyla oynadım nerdeyse yollarda boş yer yoktu. Kalabalık otobanlarda boş yer yoktu kazalar çok fazla vardı. Okul zamanı diye öyle biraz zaman geçsin gene çoğalmalar başlar.

İskandinavya taraflarından başlayarak 2000 km civarı yol yaptık. Rota boyunca 5 oyuncu ya görmüşüz, ya görmemişizdir. Kalabalık, Duisburg - Calais arası veya Hannover'da oluyor. Bu bölgelerin dışarısına çıkan oyuncu nadir. Arkadaşla oynadığımız için yaptığımız sefer bizi tatmin etti fakat yalnız takılan oyuncu için; bomboş otobanlar ve 110 km/h hız sınırı oldukça sıkıcı gelecektir.

Geri
Yukarı