ETS2 yüksek kalitede kötü kaplamalar

Paytak Penguen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba, ETS 2 oynuyorum, orijinal ve son sürüm. Ancak kaplamalar en düşük kalitede gibi. Fotoğrafta çok belli olmuyor galiba ama bayağı kötü.

Sistem;
Ryzen 5 2600 - Sapphire Pulse RX 570 8 GB - MSI B450A-PRO - Corsair Vengeance 8 GB 3000 MHz - SilverStone Strider 500W - Kingston A400 SSDNow 240 GB M.2

Edit: Genel olarak nedense uzakları kötü gösteriyor, monitör LG 22MK430H modeli, ancak 60 Hz'de çalışıyor sanırım. Ayarlayamadım. Radeon ayarlarım ise default'tan farksız, pek ellemedim.

Dosya Ekleri

• IMG_20190724_172625.jpg
    IMG_20190724_172625.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 98
Monitörü 75Hz yapmak için: Masaüstü sağ tık > Görüntü ayarları > Gelişmiş görüntü ayarları > Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcı özellikleri > Monitör > 75Hz ardından uygulaya basın.

Oyun içi görüntü ayarı için ise ölçeklemeyi yükseltin. Doku kalitesini yüksek yapın. Eş yönsüz doku süzmesini en sona çekin.

Monitörü 75Hz yapmak için: Masaüstü sağ tık > görüntü ayarları > gelişmiş görüntü ayarları > ekran 1 için görüntü bağdaştırıcı özellikleri > monitör > 75Hz ardından uygulaya basın.

Oyun içi görüntü ayarı için ise ölçeklemeyi yükseltin. Doku kalitesini yüksek yapın. Eş yönsüz doku süzmesini en sona çekin.

Sanırım FreeSync yüzünden, arada geçişlerde sıkıntı oluyordu, FreeSync kapatınca düzeldi. 75 Hz için sağ olun.

Monitörü 75Hz yapmak için: Masaüstü sağ tık > görüntü ayarları > gelişmiş görüntü ayarları > ekran 1 için görüntü bağdaştırıcı özellikleri > monitör > 75Hz ardından uygulaya basın.

Yok hala aynı ETS 2'de, hatta sağa sola gidince şeritlerin altından kaybolan gri bir iz bile çıkıyor. Arkada HDD'mi kullanıyorum, indirme yapıyorum ancak ondan da değil, durdurup denedim. Eski bilgisayarımdaki düşük ayarlarla aynı kalitede şu an. FreeSync açık kapalı aynı sonuç.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı