ETS'de K'lık görev geliyor?

32K aldım az önce. Fakat artık oyundan sıkılmaya başladım, sürekli 700-800 kilometre götürten görevler gelmeye başladı ve ben bu uzun yola dayanamıyorum. Sanırım çalışmayı bırakıp işçilerden geçinmeye çalışacağım :D

Bu görevlerin parası nasıl artıyor acaba? Ne yapmamız gerekli artması için? 3000 kilometreye 700 bin falan çok kârlı geliyor kulağa. Ben 32K'lık göreve 800 kilometre gidiyorum :(

Bu görevlerin parası nasıl artıyor acaba? Ne yapmamız gerekli artması için? 3000 kilometreye 700 bin falan çok kârlı geliyor kulağa. Ben 32K'lık göreve 800 kilometre gidiyorum :(

Özel yük DLC'lerini al ve tercih edilen mesafeyi Full yap.
Kendi dorsen ve tırın ile yük piyasası olan kısımdan yük al olmaz ise bir kere yük götür sonra gelmeye başlat o görevler.

DLC olarak bence map alın sadece. Yük DLC'leri çok da pahalı değil. Special transport var. Alacaksanız onu alın. Benim tavsiyem çift dorse alıp harita DLC'lerini alın. Bana 1600 km ye 190k görev geliyor.

DLC olarak bence map alın sadece. Yük DLC'leri çok da pahalı değil. Special transport var. Alacaksanız onu alın. Benim tavsiyem çift dorse alıp harita DLC'lerini alın. Bana 1600 km ye 190k görev geliyor.

Pahalı değil mi?
DLC yükleri sayesinde 3000 km ile tek dorse 800-900k para alıyorum.

Geri
Yukarı