ETS'ye 36 TL verilir mi?

@theumtkyd Normalde 149 Lira falan alabilirsin. Ama sadece ETS 2'yi almak çok boş. DLC'siz bir çöp bence. Ben ucuzken aldım, sadece ETS'yi. Doğru düzgün ülke yok. Sonra araştırdım. Map Booster diye bir DLC varmış, birçok ülke açılıyor dediler. Neyse sonra ona da para verdik aldık. İspanya tarafları hariç bütün Avrupa açılıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Sonra MP'da gerçek insanlarla takılayım dedim. Millet Kirkenes falan takılıyordu. Onda da bütün harita DLC'leri olması gerekiyormuş. İspanya'yı da alacaktım, zam gelmiş 134 Lira olmuş vazgeçtim. Normal haritada kalabalık diye birkaç kere Alp dağlarında takıldım. Millet hep ağır yük çekiyordu, bende de en fazla 24 TON çıkıyordu. Dedim bir ağır yükte ben çekeyim. Ağır yükler içinde DLC almak gerekmiş. Sinirlendim sildim. Oyunda ne yapmak istesen bir DLC alma zorunluluğu çıkıyor.
Hocam ben düz ETS 1 i bahsediyorum biliyorsunuz değil mi mesajınızı anlamadım da ETS 2 diyorsunuz sanırım.

Bence ETS'ye para verilmez. İndirim gelince ETS 2 almanızı öneririm.
Hocam konu başını tekrar okumanızı rica ediyorum.

İstediğiniz cevabı almışsınız sanırım fakat incelemeniz için ETS indirim geçmişini bırakıyorum.
ETS kesinlikle alınır. Ayrıca sisteminiz yetiyorsa My Summer Car, City Car Driving'e de bakın derim, direksiyonlu tadı başka olur.
9500 GT ekran kartım E7500 işlemcim ve 2 GB ramim var kaldırır mı sizce ?

Düz ETS'ye para verilmez diyorum. Alacaksanız ETS 2 alın.
Hocam ben de diyorum ki konunun başını tekrar okuyun sistemim sadece bunu kaldırıyor ETS 2 kaldırmıyor.

9500 GT ekran kartım E7500 işlemcim ve 2 GB ramim var kaldırır mı sizce ?

Hocam ben de diyorum ki konunun başını tekrar okuyun sistemim sadece bunu kaldırıyor ETS 2 kaldırmıyor.

Anladım orasını zaten. ETS alma, illa bir şey alacaksan ETS 2 al. Kaldırıp kaldırmama kısmına karışmıyorum.

Dediğim gibi hocam bilgisayarı değiştirince ETS 2 alırım ama şu an da almak dünyanın en mantıksız işi olabilir
İstersen indirim olduğu zaman alırsın, kütüphanende durur. Fiyatının indirim harici düşeceğini sanmıyorum, daha da yükselebilir.

Ayrıca 900 derece olmayan bir direksiyon seti ile oynarsan zevk alacağını düşünmüyorum. 900 derece altı direksiyon seti yerine fare ile oynarsan daha fazla zevk alırsın benim görüşümce.

Ets nin indirimli fiyatı bu zaten.Daha fazla düşmüyor.Önceden fiyatı 9 TL ye düşüyordu fakat ETS zamlandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı