EU4 diplomatik şekilde birlik nasıl alınır?

HiçKimse22

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben EU4'te savaşsız bir birlik oluşturmak istiyorum. Bunun yoluda evlilik ile alakalı bir şey olduğunu duydum ama nasıl olduğunu anlamadım. Nasıl yapıldığını bilen varsa söyleyebilir mi? Bu arada birlik olacağım kişi Fransa ve bende Kastilya'yım ne olur ne olmaz söylemek istedim.

Arkadaşlar merhaba, ben EU4'te savaşsız bir birlik oluşturmak istiyorum. Bunun yoluda evlilik ile alakalı bir şey olduğunu duydum ama nasıl olduğunu anlamadım. Nasıl yapıldığını bilen varsa söyleyebilir mi? Bu arada birlik olacağım kişi Fransa ve bende Kastilya'yım ne olur ne olmaz söylemek istedim.
Öyle bir şey yok oyunda, ancak bir devlet heirsiz kalırsa ondan daha güçlü bir devlet tahtına otomatik hak talep ediyor, bu dediklerini ck3 de bulabilirsin ancak. EU4 de feodalite yok, monarşi var.

Öyle bir şey yok oyunda, ancak bir devlet heirsiz kalırsa ondan daha güçlü bir devlet tahtına otomatik hak talep ediyor, bu dediklerini ck3 de bulabilirsin ancak. EU4 de feodalite yok, monarşi var.
ama benim baktığıma göre bazı kişiler o yöntemle personel union alıyorlardı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu vidyoda nasıl yapıyo
Uğur bey burada şöyle yapıyor, o gösterdiği sıra veraset sırası, ingiltere ile evliliği olduğu için ve ingilterenin heiri yani varisi olmadığı için sweden tahta çöküyor.

Geri
Yukarı