EU4 kolay bir şekilde nasıl öğrenilir?

Anonim Elmas

Decapat
Arkadaşlar malum 14 liraya düştü. Normalde HOI4 oynayan biriyim ama EU4'e de başlamak istiyorum, önerilerinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna gir her şeye bak YouTube'dan rehber aç bulamadıklarını öğren kapat tekrarla ve oynamaya başla öğrendiğinde ülke yok ediyor olacaksın zaten o zaman anlarsın.

Oyunun rehber videolarını izle. Taktik ve stratejilerini öğren. Tüyolar ve püf noktalar bul. Daha kolayı Master'yi.

Peki hocam önerebileceğiniz bir kanal var mı?
Oyna, oynamadan ogrenilmez.

Hocam denemesine denerim de en son birine savaş açmak istediğim de böyle oldu bunun hakkın da bir konu açmıştım ama kimse bakmamıştı siz yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• eheh.PNG
    eheh.PNG
    3,9 MB · Görüntüleme: 349
Peki hocam önerebileceğiniz bir kanal var mı?

Hocam denemesine denerim de en son birine savaş açmak istediğim de böyle oldu bunun hakkın da bir konu açmıştım ama kimse bakmamıştı siz yardım edebilir misiniz?
Savaş hakkı üretmeden savaş açmaya çalıştığınızdan dolayı öyle yani ilk yapmanız gereken savaş açacağınız ülkede casus ağı oluşturup savaş hakkı elde etmeniz olmalıdır ayrıca o ülke senin zaten vasalın.🙂

Savaş hakkı üretmeden savaş açmaya çalıştığınızdan dolayı öyle yani ilk yapmanız gereken savaş açacağınız ülkede casus ağı oluşturup savaş hakkı elde etmeniz olmalıdır ayrıca o ülke senin zaten vasalın.🙂

Pardon hocam 🙂 cevabınız için teşekkür ederim casus ağını nasıl açabilirim anlatırsanız çok güzel olurda.

Geri
Yukarı