EU4 improve relation +190 nasıl yapılır?

Efe Malgir

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar EU4 oynuyorum görevim var 2 tane vassalım olması lazım, şu an sadece Kırım var. Yanına theodoro alacağım fakat +190 ilişkimin olması lazım ama en fazla 164 yapabildim. (diplomat gönderdim ilişki kastım ve hediye gönderdim) en fazla 164 oluyor. Bunu başka nasıl arttırıp 190 yapabilirim?

1690498886689.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hediye gönderirsen yetmesi lazım, olmazsa garanti altına alabilirsin. O zaman her türlü yeter.

Ama Theodoro'yu vasal alman çok saçma olur. Boşuna Theodoro'yu vasal almak yerine Irak, Suriye vb core topraklarını besleyebileceğin bir vasal almalısın.

Hediye gönderirsen yetmesi lazım, olmazsa garanti altına alabilirsin. O zaman her türlü yeter.

Ama Theodoro'yu vasal alman çok saçma olur. Boşuna Theodoro'yu vasal almak yerine Irak, Suriye vb core topraklarını besleyebileceğin bir vasal almalısın.
Kanka zaten görev için ya yoksa çok da umrumda değil yani. Bu arada dediğin şeyi nasıl yapabilirim? (güvence altına almak)

Attığın ekran görüntüsündeki Proclaim Guarantee butonuna basarak yapabilirsin.

Ama gerekli değil dediğim gibi, görevi yapmazsan dünyanın sonu değil. Yapacaksan da yaptıktan sonra vasallığı boz derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı