EU4 occupy etme

Anonim Elmas

Decapat
Arkadaşlar ben Osmanlı olarak Karaman ve Candar'a girdim candar kolayca düştü ama Karaman'da tam ilerleyemedim. Biraz süre geçti içel dışı occupyladım ama içel 1 senedir düşmüyor sebebi nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçel 2 seviye bir kale o yüzden düşmesi zaman alabilir. Kuşatmayı hızlandırmak için orduya kuşatma özelliği olan bir generali atayabilir ve donanmanı Gulf of Cyprus'a çekebilirsin. Kıyı şehirlerindeki kuşatmalarda donanma kuşatma süresini azaltıyor.

Onun haricinde kuşatma maksimum 1 yıl daha sürecektir, bekleyebilirsin.

İçel 2 seviye bir kale o yüzden düşmesi zaman alabilir. Kuşatmayı hızlandırmak için orduya kuşatma özelliği olan bir generali atayabilir ve donanmanı gulf of Cyprus'a çekebilirsin. Kıyı şehirlerindeki kuşatmalarda donanma kuşatma süresini azaltıyor.

İçel 2 seviye bir kale o yüzden düşmesi zaman alabilir. Kuşatmayı hızlandırmak için orduya kuşatma özelliği olan bir generali atayabilir ve donanmanı gulf of Cyprus'a çekebilirsin. Kıyı şehirlerindeki kuşatmalarda donanma kuşatma süresini azaltıyor.

Sağ olun hocam daha yeni başladığımdan dolayı donanmaya bakmamıştım bir daha donanmayla denerim iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı