EU4'te keşfedilmeyen yerler nasıl keşfedilir?

olesolkjaer

Decapat
Daha fazla  
EU4'te Portekiz oynuyorum. Normalde Select Missions'tan explore yaparak görebiliyoruz ancak o özellik için sanırsam DLC gerekiyor ve bende o DLC yok. Keşfedilmeyen yerleri nasıl keşfedebilirim?

Dlc olmadan oynamadım ama Heavy Ship leri manuel gönderip keşfedebiliyor olman lazım. Youtube da dlc olmadan oynayan oyuncular vardır illaki gidip onların nasıl keşfettiğine bak.

DLC olmadan oynamadım ama heavy shipleri manuel gönderip keşfedebiliyor olman lazım. YouTube'da DLC olmadan oynayan oyuncular vardır illaki gidip onların nasıl keşfettiğine bak.

Manuel olarak göndermek istediğim de şöyle bir yanıt alıyorum.

Dosya Ekleri

• 1710092657297.png
    1710092657297.png
    156,4 KB · Görüntüleme: 9
Hocam bi Age of discovery yazisının ustünde 0/1 yazıyor. Yanlis hatirlamıyorsam o sizin kaşif birliklerinizi belirtiyordu diye hatirliyorum 5 light ship e sahip bir donanma sınıfı olusturun ardından donanmaya amiral olarak bir kaşif atayın daha sonra kaşifin donanmasına keşif görevi verin. Size nereyi keşfetmek istediğinizi soracak ordan seçin

Hocam bir age of Discovery yazisının ustünde 0/1 yazıyor. Yanlış hatirlamıyorsam o sizin kaşif birliklerinizi belirtiyordu diye hatirliyorum 5 light ship e sahip bir donanma sınıfı olusturun ardından donanmaya amiral olarak bir kaşif atayın daha sonra kaşifin donanmasına keşif görevi verin. Size nereyi keşfetmek istediğinizi soracak oradan seçin.

Teşekkürler, işe yaradı.

Yeni konular

Geri
Yukarı