€10 Euro Battlefield 1 Alınır Mı?

Oyun yine aynı oyun fakat diğer paketlerde yeni silahlar, yeni haritalar ve yeni araçlar kullanabiliyorsunuz. Oynanış için bir şey değişmiyor mesela Sina çolü standart paketde var premium sahibi bir kisinin silahını yerden alıp kullanabilirsiniz ama silahın görevlerini yapamazsınız.

Beraber oynamak isteyen olursa yazsın discord aracılığıyla konuşarak oynayabiliriz beyler. Ben de yakın bi zamanda €15 paketini alacağım.

Bir çok arkadaşım satın aldı satın aldıkları gün hesapları geri alındı ve o oyunların ve hesapların nasıl elde edildiğini bilmiyoruz.

Bende de Normal Edition var. Ara sıra oynarım diyorsan öyle Premium Edition vb. almana gerek yok. Normal Edition'da gayet yeterli geliyor. Tabii ki bu senin oynamana ve bütçene bağlı bir durum.

Bana kalırsa BF1'e çok harcama. BF V için daha kapsamlı içerik alırsın.

Bende de Normal Edition var. Ara sıra oynarım diyorsan öyle Premium Edition vb. almana gerek yok. Normal Edition'da gayet yeterli geliyor. Tabii ki bu senin oynamana ve bütçene bağlı bir durum.

Bana kalırsa BF1'e çok harcama. BF V için daha kapsamlı içerik alırsın.
E3'ten sonra aslında paramı biriktirmek istiyordum ama fiyatı çok uygun geldi. İlerleyen günlerde bakacağım.

Bir çok arkadaşım satın aldı satın aldıkları gün hesapları geri alındı ve o oyunların ve hesapların nasıl elde edildiğini bilmiyoruz.
Ben söyleyeyim e posta ve şifreler rastgele sitelerden toplanıyor (combos) daha sonra belli başlı programlar ve proxy yardımıyla e posta ve şifreler hızlı bir şekilde deneniyor ve giriş yapanlar bir yere kaydediliyor, daha sonra içlerine bakılıyor değerli olanlar satışa çıkarılıyor. (aynı e posta, kullanıcı adı ve şifre ile her siteye kayıt olmayın :) )

Aynı şekilde değişme mevzusuna değinecek olursam plati satıcısının en çok korktuğu şey satın aldıktan sonra vereceğin dislike/olumsuz yorumdur, çoğunlukla hemen yeni hesap verilir.

Plati'nin Türkiye karşılığı 30 liraya GTA 5 ve BF1 hesabı satanlardır.

Plati.ru çalıntı hesap satan bir sitedir. Burada iyi bir şeymiş gibi tanıtmanın manası yok. 2-3 dolara, 30-40 dolarlık oyunları nasıl alıyorsunuz diye sorarlar? Bugün aldığınız hesabın 3 günlük garantisi yok. Aldığınızdan 2-3 saat sonra bile gidebilir. Giderse yeni hesap alırsınız diyorsunuz. O hesap sanki gitmeyecek. Çalıntı hesap kullanmanın, korsan olarak edinmekten bir farkı yoktur.

Sizin hesabınızın 1 yıl gitmemesi, başkasının da gitmeyeceği anlamına gelmez. Çünkü ortada güvence sağlayan biri yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı