Euro 10 TL oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bize ne olacak:( Oradan bize kaçak sistem parçaları sağlar mısınız?
Aklını kullanan kaçmak için bir yol bulur, ben okulda zamanımı öldürmek yerine asgari ücretin bir tık üstünde çalışmayı seçtim ve geleceğim okumaya oranla daha parlak.
Maalesef Kore gibi ülkelerden kaçak mal vs. gönderilemez, kaldı ki ben onu yapacak birisi değilim.

Türkiye'nin ekonomisi çok eyi yeğenim Türkiye uçuyor uçuyor. 😁 Ağlanacak halimize gülüyor gerçekten çok yazık ben buraya çok farklı şeyler de yazmasını bilirim fakat özgürlük diye bir şey kalmadı düşünceleri belirttiğin zaman karşı tarafa zıt ise direk yargılamaya başlıyorlar anlayan anladı iyi forumlar.

Aklını kullanan kaçmak için bir yol bulur, ben okulda zamanımı öldürmek yerine asgari ücretin bir tık üstünde çalışmayı seçtim ve geleceğim okumaya oranla daha parlak.
Giderken beni de götürün. :D

Zamanında "çinli köleler" diye adamlarla dalga geçtik yıllarca. Şimdi ise onlar bizimle dalga geçiyor. Çinde ortalama 2000 Yuan asgari ücret veriliyor. (bölgesine göre değişiklik gösteriyor)

2000 Yuan şu an 299.45 dolar ederken, 2324 TL şu an 272.36 dolar ediyor. Durum çok kötü.

Zamanında "çinli köleler" diye adamlarla dalga geçtik yıllarca. Şimdi ise onlar bizimle dalga geçiyor. Çinde ortalama 2000 Yuan asgari ücret veriliyor. (bölgesine göre değişiklik gösteriyor)

2000 Yuan şu an 299.45 dolar ederken, 2324 TL şu an 272.36 dolar ediyor. Durum çok kötü.
Buna ek olarak Çinde kimse 2000 Yuan almıyor, onu alanlar genelde part-time çalışan kişiler.
Çinde en düşük maaş ortalama 4000 Yuan civarı. Alım güçlerini düşündüğümüz zaman fazlasıyla iyi bir rakam ortaya çıkıyor :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı