Euro Truck Simulator 2 1.49 Kullanılmış (2. El) Tır Pazarı

Makaleler
14
Yer
Antalya
Yine -ben de dahil- Euro Truck Simulator 2 oyuncularının uzun zamandır beklediği bir özellik olan kullanılmış tırlar 1.49 güncellemesi ile oyuna eklenecek. Kullanılmış tır pazarına ana menüden erişebileceğiz. 2. el tırlar, sıfırlarına göre daha ucuz olacak. Ancak kilometresi yüksekse kondisyonu da düşük olacak. Kilometresi düşük araçların ise kondisyonu sıfıra yakın olacak. Bu kondisyon durumu ise yine 1.49 güncellemesi ile eklenecek olan geliştirilmiş tamir sisteminde "tümden restorasyon" seçeneği ile düzeltilebilecek.

2. el tırlar, yeni başlayan oyuncuların kendi tırlarına sahip olmasını kolaylaştıracak. Aslına bakarsanız, bana göre oyunda para kazanmak aşırı kolay. İlerleyen dönemlerde, yine ben de dahil bir çok kişinin istediği gerçekçi maaş sistemi oyuna bir seçenek olarak eklenirse 2. el tırlar bu durumda çok kullanışlı bir özellik olacak. Gerçekçi maaş sistemi dediğim şey ise teslimat başına 25-30 bin euro gibi absürt ücret değerleri yerine teslimat başına 500-1000 euro gibi gerçekçi değerler kazanmak olacak. Bu özellik de uzun zamandır mod ile eklenebilen bir özellik. Oyunu gerçekten tır sürmek üzerine oynayanların da resmi olarak oyuna eklenmesini istediği bir özellik.

1698710825299.png

1.49 güncellemesinin betası Kasım ayında, tam sürümün ise Aralık ayında çıkacağı söyleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiziksel görsel hasar olmayacak ama sanırım. Daha çok teknik detaylar olacak sanırım.
Evet. Ancak fiziksel olarak kirli olan birkaç AI aracı oyuna eklendiği için ilerleyen zamanlarda tırlar için de bu durum eklenebilir düşüncesi oluştu çoğu kişide. Şimdilik sadece dediğiniz gibi, teknik detaylı tamir var.

Son düzenleme:
Yine -ben de dahil- Euro Truck Simulator 2 oyuncularının uzun zamandır beklediği bir özellik olan kullanılmış tırlar 1.49 güncellemesi ile oyuna eklenecek. Kullanılmış tır pazarına ana menüden erişebileceğiz. 2. el tırlar, sıfırlarına göre daha ucuz olacak. Ancak kilometresi yüksekse kondisyonu da düşük olacak. Kilometresi düşük araçların ise kondisyonu sıfıra yakın olacak. Bu kondisyon durumu ise yine 1.49 güncellemesi ile eklenecek olan geliştirilmiş tamir sisteminde "tümden restorasyon" seçeneği ile düzeltilebilecek.

2. el tırlar, yeni başlayan oyuncuların kendi tırlarına sahip olmasını kolaylaştıracak. Aslına bakarsanız, bana göre oyunda para kazanmak aşırı kolay. İlerleyen dönemlerde, yine ben de dahil birçok kişinin istediği gerçekçi maaş sistemi oyuna bir seçenek olarak eklenirse 2. el tırlar bu durumda çok kullanışlı bir özellik olacak. Gerçekçi maaş sistemi dediğim şey ise teslimat başına 25-30 bin euro gibi absürt ücret değerleri yerine teslimat başına 500-1000 euro gibi gerçekçi değerler kazanmak olacak. Bu özellik de uzun zamandır mod ile eklenebilen bir özellik. Oyunu gerçekten tır sürmek üzerine oynayanların da resmi olarak oyuna eklenmesini istediği bir özellik.

Eki Görüntüle 1997503

1.49 güncellemesinin betası Kasım ayında, tam sürümün ise aralık ayında çıkacağı söyleniyor.

Genellikle modlu ETS 2 oynuyorum pek işime yaramaz gibi 1.48'i özleyeceğim.

Arkadaşlar biliyorum siz de fiziksel hasar istiyorsunuz fakat oyundaki markalar lisanslı olduğu için imaj zedelememek için fiziksel hasarı eklemiyorlar ben de isterim fakat böyle bir gerçek var.

Arkadaşlar biliyorum siz de fiziksel hasar istiyorsunuz fakat oyundaki markalar lisanslı olduğu için imaj zedelememek için fiziksel hasarı eklemiyorlar ben de isterim fakat böyle bir gerçek var.
Baya bir saçmaymış 😀 fiziksel hasar her araç simulasyon oyununda olmalı.

Saçma. Nedeni gerçekten bu mu merak ediyorum. Assetto Corsa vs. gibi sim yarış oyunlarındaki markaların farkı ne de buna izin veriyor o zaman?

Yeni konular

Geri
Yukarı