Euro Truck Simulator 2 %75 indirimde

Tavsiyele ettiğiniz bir başlangıç DLC'si var mı?

Yani aslında önerebileceğim bir başlangıç DLC'si yok ama oyunda yapmak isteyeceğiniz şeye göre DLC önerebilirim:

Mesela kargo paketleri olarak High Power Cargo Pack, Special Transport, Heavy Cargo Pack ve Volvo Construction Equipment alabilirsiniz. (Zaten bunlardan başka kargo paketi yok. Mümkünse hepsini alın bence.)

Harita paketlerini kendiniz belirlemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Mesela ben oyun başında başlangıç yeri olarak Paris'i seçtim. O yüzden Fransa'yı daha çok gezebilmek için Vive la France paketini aldım. İskandinavya ülkelerini gezmek için Scandinavia paketini aldım.

Yani gitmek istediğiniz ülkelerin olduğu DLC paketlerini alın bence. Ama mümkünse bütün harita paketlerini alın bence.

Modifikasyon, boya, kabin aksesuarları, römork, tuning paketleri konusunda bir önerim yok. Kendi zevkinize göre bu paketlerden alabilirsiniz. Ama illaki önermem gerekirse Wheel Tuning Pack, Window Flags ve Cabin Accessories derim.

Dikkat ederseniz çoğu cümlede bence kullandım. Çünkü sizin ne istediğinizi tam olarak bilmiyorum. Kendi zevkinize, isteğinize, beğeninize, ihtiyacınıza göre bu önerdiklerimi veya burada bahsetmediğim diğer DLC paketlerini alabilirsiniz.

Ayrıca alacağınız DLC'ler konusunda kararsız iseniz başka arkadaşlardan da öneri alabilirsiniz.

Her neyse, biraz uzun bir yazı oldu. Bunun için üzgünüm. İyi günler dilerim.

Yani aslında önerebileceğim bir başlangıç DLC'si yok ama oyunda yapmak isteyeceğiniz şeye göre DLC önerebilirim:

Mesela kargo paketleri olarak High Power cargo pack, Special transport, heavy cargo pack ve Volvo construction equipment alabilirsiniz. (zaten bunlardan başka kargo paketi yok. Mümkünse hepsini alın bence.)

Harita paketlerini kendiniz belirlemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Mesela ben oyun başında başlangıç yeri olarak Paris'i seçtim. O yüzden Fransa'yı daha çok gezebilmek için vive la france paketini aldım. İskandinavya ülkelerini gezmek için scandinavia paketini aldım.

Yani gitmek istediğiniz ülkelerin olduğu DLC paketlerini alın bence. Ama mümkünse bütün harita paketlerini alın bence.

Modifikasyon, boya, kabin aksesuarları, römork, tuning paketleri konusunda bir önerim yok. Kendi zevkinize göre bu paketlerden alabilirsiniz. Ama illaki önermem gerekirse wheel tuning pack, window flags ve cabin accessories derim.

Dikkat ederseniz çoğu cümlede bence kullandım. Çünkü sizin ne istediğinizi tam olarak bilmiyorum. Kendi zevkinize, isteğinize, beğeninize, ihtiyacınıza göre bu önerdiklerimi veya burada bahsetmediğim diğer DLC paketlerini alabilirsiniz.

Ayrıca alacağınız DLC'ler konusunda kararsız iseniz başka arkadaşlardan da öneri alabilirsiniz.

Her neyse, biraz uzun bir yazı oldu. Bunun için üzgünüm. İyi günler dilerim.

Hani en başta taşımacılık için bir kargo paketi almayı düşünüyorum geliri iyi olan paket hangisi? Uzun olması hiç problem değil cevabınız için teşekkürler.

Hani en başta taşımacılık için bir kargo paketi almayı düşünüyorum geliri iyi olan paket hangisi? Uzun olması hiç problem değil cevabınız için teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla Special Transport'un geliri iyi. Çünkü boyut olarak büyük özel yükleri uzun yollarda taşıyorsunuz. Daha detaylı incelemeniz için bağlantıları aşağıya bırakıyorum.

Special Transport

ETS 2 Tüm Kargo Paketleri

Euro Truck Simulator 2 şu anda %75 indirimli ve 74,75 TL fiyatında. Ayrıca ATS de indirimde.
Bende zaten vardı ATS aldım.
ATS'nin Truckersmp sunucuları bomboş olması beni üzdü.

Bildiğim kadarıyla Special Transport'un geliri iyi. Çünkü boyut olarak büyük özel yükleri uzun yollarda taşıyorsunuz. Daha detaylı incelemeniz için bağlantıları aşağıya bırakıyorum.

Special Transport

ETS 2 Tüm Kargo Paketleri
Oyunun şöyle bir sorunu ve açmazı var: Oyuna başladığınızda daha iyi TIR almak için para filan gerekiyor ama kısa süre sonra para kazanmanın hiçbir anlamı ve önemi kalmıyor, çünkü kazandığınız para ile alabileceğiniz bir şey kalmıyor. Çok kısa sürede oyunda amaç filan kalmıyor. Oyun tükeniyor. Çok işsiz ve bunalımda değilseniz uzun süre oynanacak oyun değil.

Bu oyun klavye & fare ile keyifli değil ancak kontrolcü ve özellikle de direksiyon setiyle oynandığında çok keyifli olabiliyor. Bu tür bir simülasyon oyunu için fiyatı uygun denilebilir. Ancak yapımcılar çoğu içeriği ücretli ek paket olarak eklediğinden ve bu ek paketler de oyunun fiyatına oranla pahalı olduğundan oyunu aldıktan sonra bir de ek paket almak için ek paralar harcayabilirsiniz.

Steam üzerinden ücretsiz edindiğiniz bir oyun, mod veya ek içerik için sonradan ücret talep edilmez. Bu konuda endişelenmeyin.

Gaben abi sonbahar indirimlerinde bir fiyatlara el atabilir misiniz indie oyunlar bile 300 TL olmuş bir de şu 5.5 TL olayinı niye getirdin ya kart düşürüyorduk ne güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı