Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator indirime girdi!

İşte o bütün dünyadan oyuncularla oynuyor o mod mu artık ne onu ariom ona göre oyunu alacağım.
Kankam Truckers MP'den bahsediyorsun.Kirkenes'e gitmek için tüm map DLC'lerini alman lazım birde.

Son düzenleme:
Bir şey soracağım YouTuber'lerın oynadigi ETS 2 yani Online ETS 2 değil madene falan iniyorlar onu nasıl yapabilirim?

Onu yapabilmen için Map booster + Iberia DLC'si alman gerekiyor aldıktan sonra ProMods'u kurup Truckers MP server kısmından ProMods'a gireceksin. ETS 2'nin lisanslı yani orijinal olması gerekiyor.

Hocam sizce map booster paketi alınır mı? Kirkenes için. 400 saatim var oyunu aktif oynuyorum. Almasam sizce zam gelir mi?

Büyük ihtimal sonbahar indirimine doğru zam gelecek hocam şimdiden alın bir daha bulamazsınız %75 indirimi.

2 oyunda da tüm dlcler var yenileri ciktikca yavas yavas tamamlıyorum daha yeni oklahoma aldim 162 liraya

Dün 160 tlye eksik dlcleri tamamladım ve promodsa girdim. Gerçek oyun keyfi burda çıkıyormuş.

Hocam sizce map booster paketi alınır mı? Kirkenes için. 400 saatim var oyunu aktif oynuyorum. Almasam sizce zam gelir mi?
Kesinlikle alınır, yani şu an fiyatını hatırlamıyorum ama ben ya 30 ya da 40 küsüre almıştım emin değilim. Oyunun en iyi map DLC'leri içinde. Ki daha ucuza geliyor.

2 oyunun tüm DLC'leri 800 TL üstü yani her ikisinin hem DLC'sini hem de kendisini almak istiyorsan bir 1600 TL'yi gözden çıkarman gerekiyor.
ETS 2 nin tüm DLC leri bende var zaten. Sadece ATS almayı düşünüyorum. Kesinlikle almalısın diyeceğiniz DLC ler hangileri, onları alayım olmazsa.
Bu arada Nothwest ve Southwest bundle paketlerini birlikte almaya çalıştığımda Southwest'in fiyatı aynı kalıyor, Northwest fiyatı 214,92'ye düşüyor. Her iki pakette de ana oyun var. Ana oyunun fiyatını Northwest paketinden düşünce 211,19 yapıyor.

ETS 2'nin tüm DLC'leri bende var zaten. Sadece ATS almayı düşünüyorum. Kesinlikle almalısın diyeceğiniz DLC'ler hangileri, onları alayım olmazsa.
Bu arada nothwest ve southwest bundle paketlerini birlikte almaya çalıştığımda Southwest'in fiyatı aynı kalıyor, northwest fiyatı 214, 92'ye düşüyor. Her iki pakette de ana oyun var. Ana oyunun fiyatını northwest paketinden düşünce 211,19 yapıyor.

Önce birini alın sonra diğerini almak istediğinizde ana oyunun fiyatını düşer.

Geri
Yukarı