Euro Truck Simulator 2 Gizli Özellik: Otomatik Far Açma 1.48.5

Hocam destekleyen tırlarda çalışsa daha gerçekçi olur her tırda çalışınca garip hissederim yani gerçek hayattaki tırların özelliğini taşıması lazım çalışması için mantığı.

Bilgi için teşekkürler, umarım en kısa zamanda özellik olarak eklenir. Bu arada farların tam olarak hangi saat aralığında açık olması gerekiyor. Benim kısalar 7/24 açık ceza yemiyim diye. Saatleri bilsem daha gerçekçi olacak oyun içinde benim için.

Benim bilgisayar ETS 2 kaldırmıyor. ETS1 de de demirlere çarpıp da gidiyorum direksiyon sorunu var.

İnşallah iyi bir PC'ye sahip olursunuz ETS 3 bile kaldırır. Konuyla alakasız biliyorum ama profil fotoğrafınız hep değişiyor konuya tıkladığımda önce rose sonra l harfi çıkıyor.

Galiba akşam 7'den sabah 7'ye kadar açık olması zorunlu. Sabah saatinden tam emin değilim, 6 da olabilir. Ama akşam 7'den eminim.

İnşallah iyi bir PC'ye sahip olursunuz ETS 3 bile kaldırır. Konuyla alakasız biliyorum ama profil fotoğrafınız hep değişiyor konuya tıkladığımda önce rose sonra l harfi çıkıyor.
Evet, Blackpink grubundan Rose koydum profil fotoğrafıma.

Evet, Blackpink grubundan Rose koydum profil fotoğrafıma.

Şu an L görünüyor hata var gibi sosyal üyeleri duymasın ama ben bazı K-Pop idollerinin posterlerini odama koyuyorum ve ETS 2 oynarken K-Pop şarkıları açıyorum çünkü rahatlatıyor o road to Black sea NPC'lerine karşı sinirlenmiyorum.

Tır oyun piyasası SCS’de olduğu için biraz rahat davranıyorlar sanırım. Bu neden ile de çoğu gerekli özellik geç geliyor. Mesela, kaç yıldır kabin ışığının gelmesini bekliyorum. Zor bir şey de değil yani.

Ne güzel. Keşke bende ETS 2 Oynayacak pc olsa. Bende ders çalışmadan önce 2 3 şarkı dinliyorum.

Hocam bu oyunda süruş fiziklerini değiştirdiklerini duymuştum değişti mi bayadan beri oynamıyorum.

Sorma ya. Aşırı basit özellikleri bile eklemiyorlar. Yakın dönemde oyuna eklemek istedikleri bir sürü şey var, yayınlarında bunlardan bahsediyorlar ama yakın bir tarihte olmaz diyorlar. Neyse ki modlar var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…