Euro Truck Simulator 2 Grafik Sorunu

Ayberk_Ycl

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Oyunun en son sürümü olan 1.18.1 olan versiyonunu kullanıyorum. Oyunda ayarları olabildiğince en yüksek yaptığım halde ne yazık ki görüntü kalitesi berbat. Yani grafik kalitesi sıfır. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Sayın Recep Baltaş yardımınıza ihtiyacım var ! Ve siz değerli technopat sakinlerinin...

Öncelikle herkese merhaba. Oyunun en son sürümü olan 1.18.1 olan versiyonunu kullanıyorum. Oyunda ayarları olabildiğince en yüksek yaptığım halde ne yazık ki görüntü kalitesi berbat. Yani grafik kalitesi sıfır. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Sayın Recep Baltaş yardımınıza ihtiyacım var ! Ve siz değerli technopat sakinlerinin...
Resim atmanız mümkün mü ?

O
@JaroxJamaica dediğini bir dene, Orada bir yerde"25% 50% 100% 200% 300% 400%" olan seçenek sende ne?
Oyunun grafik ayarında ölçekleme var en fazla %125 onu kullanıyorm şu an. Oyun tam bir optimizasyon özürlüsü.

Tekrar indirebilir misin?
Daha önce farklı sürümlerinide aldım ama hepsi aynı. Param boşu boşuna gitti desem yeridir eğer bu sorunu çözemezsem. Hepsinde aynı maalesef.

Bir çok kişi bu sorunu yaşıyor. Amcam'da GTX690 var. onda da aynı bu durum. Eğer ben çözebilirsen size de yardımcı olacağım. Aşırı sinir etti beni bu durum. :mad:
GTX 690 gibi canavarda bile böyle yapan bir oyun işte. İnsanı katil eder

O

Oyunun grafik ayarında ölçekleme var en fazla %125 onu kullanıyorm şu an. Oyun tam bir optimizasyon özürlüsü.

Daha önce farklı sürümlerinide aldım ama hepsi aynı. Param boşu boşuna gitti desem yeridir eğer bu sorunu çözemezsem. Hepsinde aynı maalesef.

GTX 690 gibi canavarda bile böyle yapan bir oyun işte. İnsanı katil eder

Hocam konuyla alakasız da monitörünüz 1080p'mi yoksa 720p mi ? Bende %400 e kadar çıkıyor ölçekleme..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı