Euro Truck Simulator 2 için ucuz direksiyon seti

Ucuz direksiyonların hiçbir fonksiyonelliği yol, klavyenin direksiyon görünümlü hali bence onun yerine Xbox Gamepad alabilirsin, ben kullanıyorum çok keyifli. Ayrıca neredeyse her güncel oyunda destekli, tuş ayarı vs. şeylerle uğraşmadan oynuyorsun.

Bende bir pişmanlar korosu üyesi olarak [Snopy] 360 derecenin altını kesinlikle önermiyorum. Lütfen almayın bu çöpleri, bir merakalıyoruz sonra çok pişman oluyoruz.

Kardeşim direksiyon hale sendemi nasıl bir direksiyon anlatırmısın

Snopy V5H modeli işini görür ama fazla bir şey bekleme. Sert kullanmazsan herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum. Ben aldım fiyatına göre gayet memnunum. Hassaslık, titreşim vb. özellikler çok kötü değil.Ama 100 liraya alacağın setten fazla bir şey bekleme.

Kardeşim direksiyon hale sendemi nasıl bir direksiyon anlatırmısın
Yeni bir konu açman iyi olabilir ama benim görüşüme göre hassasiyeti iyi. Tuşlarda sıkıntılar var, örneğin el frenini el freni olarak çalıştıramıyorum. 100 TL civarı bir direksiyon için alınabilir bence.

kardeşim bisorum olcak vitesleri nasıl atıyoruz internette okuduğum kadarıyla 3 vites foksyonu varmıs 1 ileri orta geri olarak ona gore alıcam

kardeşim bisorum olcak vitesleri nasıl atıyoruz internette okuduğum kadarıyla 3 vites foksyonu varmıs 1 ileri orta geri olarak ona gore alıcam
Birader alma ETS2'de çalışmıyor artık direksiyon. Oyun kapanıyor direksiyonla oynamaya çalışınca.

O direksiyon ile ilgili değil, oyundaki direksiyon ayarları ile ilgili. Ayarlari iyi yaparsan devrilme vb. şeyler olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…