Euro Truck Simulator 2 için ucuz direksiyon seti

Ucuz direksiyonların hiçbir fonksiyonelliği yol, klavyenin direksiyon görünümlü hali bence :) onun yerine Xbox Gamepad alabilirsin, ben kullanıyorum çok keyifli. Ayrıca neredeyse her güncel oyunda destekli, tuş ayarı vs. şeylerle uğraşmadan oynuyorsun.

Bende bir pişmanlar korosu üyesi olarak [Snopy] 360 derecenin altını kesinlikle önermiyorum. Lütfen almayın bu çöpleri, bir merakalıyoruz sonra çok pişman oluyoruz.

Snopy V5h Kullanıyorum ortasındaki kırmızı ışıklı hassaslık düğmesini açtığın zaman ve ayarlarını yaptığın zaman iyi oluyor , memnunum yani. Ancak asla bir logitech ürününün yerini tutmaz. Eğer alırsan bana ulaş ayarlarını göstereyim.
Snopy V5h Kullanıyorum ortasındaki kırmızı ışıklı hassaslık düğmesini açtığın zaman ve ayarlarını yaptığın zaman iyi oluyor , memnunum yani. Ancak asla bir logitech ürününün yerini tutmaz. Eğer alırsan bana ulaş ayarlarını göstereyim.
Kardeşim direksiyon hale sendemi nasıl bir direksiyon anlatırmısın

Snopy V5H modeli işini görür ama fazla bir şey bekleme. Sert kullanmazsan herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum. Ben aldım fiyatına göre gayet memnunum. Hassaslık, titreşim vb. özellikler çok kötü değil.Ama 100 liraya alacağın setten fazla bir şey bekleme.

kardeşim bisorum olcak vitesleri nasıl atıyoruz internette okuduğum kadarıyla 3 vites foksyonu varmıs 1 ileri orta geri olarak ona gore alıcam

Bende snopy aldım ETS 2 oynarım diye ama oynatmadı resmen az çeviriyorum çok dönüyor tır devriliyor v.b anlatmaya gerek yok dandik işte kısaca alacaksan ya kalite birşey alacaksın bütçe zorlayıp ya da hiç almayacaksın param cebinde kalacak. :)
O direksiyon ile ilgili değil, oyundaki direksiyon ayarları ile ilgili. Ayarlari iyi yaparsan devrilme vb. şeyler olmaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı