Euro Truck Simulator 2 için ucuz direksiyon seti

900 liraya direksiyon seti mi olur arkadaş. Bu Logitech de tamam iyi güzel yapıyor da harbiden direksiyon setinin ederi 900 TL mi yani :mad:

Doğru yani ben şimdi hem yeni pc topluyorum hem de direksiyon seti almak istiyorum 500 TL'ye direksiyon alacağıma 2 katı daha güçlü bir pc alırım. Fiyatlar yüksek demiyorum işin içinde bir tek logitech dolaşıyor şu an o da 2 pahalı model yapmış düşük bütçeli bir set çıkarsa hiç fena olmazdı. Neyse kısaca 100-200 TL'ye alabileceğim en iyisi hangisi ?
Logitech Momo veya Logitech Formula alabilirsiniz ikinci elleri yaklaşık 80-100 TL arası.Logitech MOMO 270 derece logitech formula 180 derece.

öncelikle ets 2 için 180 derecelik direksiyon önermiyorum , gerçekçilik hissi vermiyor bu yüzden Logitech driving force gt (Dfgt) almanızı önerim çünkü bu direksiyon 900 derecelik dönme açısına sahip fiyat aralığı ise 250-400 arasınıdır.

Bende snopy aldım ETS 2 oynarım diye ama oynatmadı resmen az çeviriyorum çok dönüyor tır devriliyor v.b anlatmaya gerek yok dandik işte kısaca alacaksan ya kalite birşey alacaksın bütçe zorlayıp ya da hiç almayacaksın param cebinde kalacak. :)
Ben Snopy aldım.Çokda memnunum sen ayarları yapmamışsın.yapınca düzeliyor youtubeye yaz görürsün

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı