Çözüldü Euro Truck Simulator 2 Kasma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Şunu da belirteyim ki oyunda az da olsa optimizasyon sorunu var maalesef...
İnternetten 50 TL ile satın almanızı veya 20-35 TL arasında satılan key'lerden alıp oyunu orijinal kullanmanızı tavsiye ederim ki SCS oyunu sık sık güncelleyen bir şirkettir. Yeni haritalar, görevler ve hata giderici güncellemeler elbet yapacaktır.

Bende de en ufak bir kasma yok erkan kartım 520mx. Hiçbir oyunda low ayara düşmedim, Nvidia 525m den hızlı 540m'den biraz yavaş olan bir ekran kartıdır. Zaten simülasyon oyunları fazla bir sistem istemiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu da belirtmeden edemedim. Oyunda dış kameradan oynarsak optimizasyon sorunu daha da belli oluyor ve FPS biraz da olsa düşüş yaşıyor. Sen sorunu iç kamerada mı yaşıyorsun?

1.3 yamasını yükledim, sorun hala devam ediyor.
Bu arada Technopat ailem Bayramınız mübarek olsun.Yardımlarınız için teşekkürler. Sorunu çözmeye çok az kaldı :)

Arkadaşlar ben de beanliyo arkadaşımızın ekran kartından 540M kullanmaktayım.

Diğer güzel oyunları Full'de oynarken bunu oynayamamak can sıkıyor. Çözüm nedir. İntel ve Nvidia'yı güncelledim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı