Euro Truck Simulator 2 Multiplayer (Soru/Cevap)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Multiplayer desteğinin geldiğini bilmiyordum :/ Açıkçası oyunu henüz satın alamadım bu yenilikle birlikte fiyatta bir artış oldu mu acaba ?

Multiplayer desteğinin geldiğini bilmiyordum :/ Açıkçası oyunu henüz satın alamadım bu yenilikle birlikte fiyatta bir artış oldu mu acaba ?
Hayır, hâlâ aynı fiyat. Gamekeystore.net sitesinden mobil ödeme ile 25 tl'ye satın aldım oyunu.

Versiyon sıkıntısı var sanırım, son patch'i kurunca Steam, multiplayer modu devre dışı kaldı bende. Girmeye çalışınca Steam versiyon 1.xxxx (x'leri hatırlamıyorum 1.94.2343 gibi bir versiyon numarası) destekler, versiyonunuzu kontrol edin hatası vermeye başladı.

Versiyon sıkıntısı var sanırım, son patch'i kurunca Steam, multiplayer modu devre dışı kaldı bende. Girmeye çalışınca Steam versiyon 1.xxxx (x'leri hatırlamıyorum 1.94.2343 gibi bir versiyon numarası) destekler, versiyonunuzu kontrol edin hatası vermeye başladı.
Aynen, steam durup dururken yapmış update'yi bekliyoruz şimdi mp gelsin.

Oyunu kaça aldın, nereden aldın? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den $39.99'a almışım, 20 Haziran 2013'de. Bugünün Dolar kuruyla 80-85 TL arası yapıyor.

Multiplayer modu olduğunu bilmiyordum. Nasıl oluyo ki yarış falan mı yapıyosunuz nedir? Ekran görüntüsü falan koysanız keşke. Beğenirsem alırım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı