Euro Truck Simulator 2 - Road To Black Sea: Türk Şehirler

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Bu yıl çıkacak olan genişleme paketinde Türkiye de olacak. Görseller paylaşıldı.
001.jpg

008.jpg
005.jpg

2. görselde bulunan "06" plakayı görmüşsünüzdür. Bu plaka bende Ankara'nın da eklenebileceği fikrini uyandırdı. Siz ne düşünüyorsunuz?

Edit: Arkadaki tabelada "Başakşehir" yazısını görünce eklenme ihtimalinin düşük olduğunu anladım.
Görsellerin devamı: SCS Software's blog

Son düzenleme:
Ankara'nın olacağını düşünmüyorum belki ilerleyen zamanlarda eklenebilir. Görseller güzel gözüküyor. TR plakalı tırlarla dolaşmak zevkli olacak. Sabırsızlıkla bekliyorum.
Edit: Diğer fotoğrafları inceledim Metrobüs'ten tutun tabelalardaki yazılara kadar düşünülmüş. Çok güzel olacağa benziyor.

Ankara'nın olacağını düşünmüyorum belki ilerleyen zamanlarda eklenebilir. Görseller güzel gözüküyor. TR plakalı tırlarla dolaşmak zevkli olacak. Sabırsızlıkla bekliyorum.
Edit: Diğer fotoğrafları inceledim Metrobüs'ten tutun tabelalardaki yazılara kadar düşünülmüş. Çok güzel olacağa benziyor.
Bence SCS'nin grafiklerde köklü bir düzenleme yapmalı.

Artık evinin önüne park edersin. :)
Ederim tabi ki. İstanbul'u yapacaz dediklerinde ben sınır taraflarından çok ileri gideceklerini düşünmüyordum adamlar Başakşehir'e kadar gelmişler. Umarım Avrupa yakasının hepsini yaparlar. Çıktığı gün alıcağım şu DLCyi. Ford F-Max ile beraber çıkacak olması da ayrı bir güzellik olacak.

Türk firmaları göremedim umarım onları eklemeyi ihmal etmezler.

Son düzenleme:
Ederim tabi ki. İstanbul'u yapacaz dediklerinde ben sınır taraflarından çok ileri gideceklerini düşünmüyordum adamlar Başakşehir'e kadar gelmişler. Umarım Avrupa yakasının hepsini yaparlar. Çıktığı gün alıcağım şu DLCyi.
İnşallah Ankara'da olur Anıtkabir'i ziyaret ederiz belki anahtarlık filan alma seçeneği olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı