Euro Truck Simulator 2 - Road To Black Sea: Türk Şehirler

80-90 da gitmek acayip sıkıcı. ATS de ne güzel 129 basıyorum Nevada'da. Bu oyunda nasıl dayanıyorsunuz bu hızlara?
Sınırı kaldır, atölyeden mod indir. 4000 beygir motorla arkamda 25 ton varken 260 bastım. Tabii daha kontrollü ve az yakan bir şey olsun istersen benim modda 1000 beygir vr gayet iyi, o yetmez dersen 2000 de var. Tek gereken buna 24'lük bir şanzıman, sonra tertemiz.

Türk firmaları göremedim umarım onları eklemeyi ihmal etmezler.

Bloglarında yeni yükler geliceği yazıyordu.

SCS blog yazısından alıntı: Nüfusla birlikte iş alanları ve endüstri de artmakta. Ülkenin büyük ekonomi kaynaklarından üretimle, bu şehirlere özgü bir çok değişik yük çeşidini oyunumuzda bulabileceksiniz.

Sınırı kaldır, atölyeden mod indir. 4000 beygir motorla arkamda 25 ton varken 260 bastım. Tabii daha kontrollü ve az yakan bir şey olsun istersen benim modda 1000 beygir vr gayet iyi, o yetmez dersen 2000 de var. Tek gereken buna 24'lük bir şanzıman, sonra tertemiz.

Sen ona oyun oynamak mı diyorsun? Forza oynarım daha iyi öyle yapacağıma.

Benim bu DLC ile ilgili en çok merak ettiğim sorulardan biri Doğu Avrupa DLC'si olmayanlar nasıl Romanya'ya nasıl geçiş yapacak?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı