Çözüldü Euro Truck Simulator 2 yapay zekanın hız sınırlarını değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mike Toreno

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, dostlar ben ETS 2'deki yapay zeka araçlarının hızlarını değiştirmek istiyorum. Otoban şehir içi hız sınırlarını değiştirmek istiyorum. Mesela otobanda her aracın son hız gitmesini istiyorum nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Bu mod veya buna benzer modlarla daha iyi hale getirebilirsin. Ama direkt olarak yapay zekanın hız limitine veya normal kullanacağı hıza müdahale etmek istiyorsan oyunun config dosyasında oynama yapman lazım. Şu forumdaki konuda biraz bahsedilmiş hangi ayarların değişmesi gerektiğinden;

Arkadaş yapay zekanın hızından bahsediyor kendi çekicisinin değil
Lobide Seçenekler>Oynanış>Çekici Ayarları>Hız sınırlıyıcısı onu kapatın.

Bu mod veya buna benzer modlarla daha iyi hale getirebilirsin. Ama direkt olarak yapay zekanın hız limitine veya normal kullanacağı hıza müdahale etmek istiyorsan oyunun config dosyasında oynama yapman lazım. Şu forumdaki konuda biraz bahsedilmiş hangi ayarların değişmesi gerektiğinden;

Arkadaş yapay zekanın hızından bahsediyor kendi çekicisinin değil

Çözüm

Bu mod veya buna benzer modlarla daha iyi hale getirebilirsin. Ama direkt olarak yapay zekanın hız limitine veya normal kullanacağı hıza müdahale etmek istiyorsan oyunun Config dosyasında oynama yapman lazım. Şu forumdaki konuda biraz bahsedilmiş hangi ayarların değişmesi gerektiğinden;

Arkadaş yapay zekanın hızından bahsediyor kendi çekicisinin değil.

Ben yanlış okumuşum.

Bu mod veya buna benzer modlarla daha iyi hale getirebilirsin. Ama direkt olarak yapay zekanın hız limitine veya normal kullanacağı hıza müdahale etmek istiyorsan oyunun Config dosyasında oynama yapman lazım. Şu forumdaki konuda biraz bahsedilmiş hangi ayarların değişmesi gerektiğinden;

Arkadaş yapay zekanın hızından bahsediyor kendi çekicisinin değil.

Çok sağ olun yararlı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı