Euro Truck Simulator 2'de gündüzleri grafik kare kare oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

AZERBAIJAN92

Centipat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengence LPX DDR4 3200Mhz C16 16GB
Ekran kartı
GTX 750
Anakart
GA-H410M S2H V3
İşlemci
İntel Core I3-10105F
Arkadaşlar Truckers MP'de oyun gece oludugu zaman oynuyorum. Çünkü ne zaman gündüz olursa qrafikler kötü oluyor. Karşıdan gelen araçları kare-kare görüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun sistemden kaynaklı ise bilemem ama steam'e girin dosya bütünlüğünü doğrulayın düzelmezse sistemle alakalıdır o konuları da fazla anlamıyorum maalesef sadece bu oyunda oluyosa oyunun sorunudur büyük ihtimalle.

Yanlış bilmiyor isem ETS 2'de ayarlar kısmında ölçeklendirme diye bir seçenek var. Orada %125 veya %150 alırsan düzeliyordu. Yanlışta biliyor olabilirim deneyebilirsin istersen.

Yakından bakınca mı öyle gözüküyor. ETS 2 de zaten görüntü biraz öyle görünüyor.

Hayır uzaktan bakınca karıncalanma gibi oluyor.

Hocam oyun sistemden kaynaklı ise bilemem ama Steam'e girin dosya bütünlüğünü doğrulayın düzelmezse sistemle alakalıdır o konuları da fazla anlamıyorum maalesef sadece bu oyunda oluyorsa oyunun sorunudur büyük ihtimalle.

Dosya bütünlüğünü doğruladım hala öyle.

Yanlış bilmiyor isem ETS 2'de ayarlar kısmında ölçeklendirme diye bir seçenek var. Orada %125 veya %150 alırsan düzeliyordu. Yanlışta biliyor olabilirim deneyebilirsin istersen.

Evet işe yaradı çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı