Euro Truck Simulator 2'deki tırınızı ve dorsenizi paylaşın

20201010005120_1.jpg

Hocam benim tırlara da bir şeyler der misiniz :D benim gözümde güzel ama kötü yer varsa değiştireyim.

Tabii ki hocam, memnuniyetle.
Volvo güzel duruyor, tabii ben Volvo sevmiyorum orası ayrı:) TIR renkleri ile dorse uyumu hoşuma gitti, tek eleştirim alçak kabin olması. Çift dorseye gitmemiş bence.
8/10 diyorum.
Mercedes aralarında en beğendiğim, tek beğenmediğim kısmı tekerlekler. Onlarada dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum:)
9/10.
Man en oturaklısı olmuş, beğenmediğim kısmı olmadı.
10/10⭐

Tabii ki hocam, memnuniyetle.
Volvo güzel duruyor, tabii ben Volvo sevmiyorum orası ayrı:) TIR renkleri ile dorse uyumu hoşuma gitti, tek eleştirim alçak kabin olması. Çift dorseye gitmemiş bence.
8/10 diyorum.
Mercedes aralarında en beğendiğim, tek beğenmediğim kısmı tekerlekler. Onlarada dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum:)
9/10.
Man en oturaklısı olmuş, beğenmediğim kısmı olmadı.
10/10⭐

Hocam benimkini de eleştirebilir misiniz? :D

Hocam benimkini de eleştirebilir misiniz? :D

Hocam üzülerek söylüyorum ama,
İki tırıda baştan aşağı modifiye etmeniz tavsiyemdir. Lastik yazıları olsun, dorse tercihiniz olsun pek hoşuma gitmedi açıkçası. Size örnek vereyim,
Yeni xf alın, takacağınız dorse standart çift olsun. B-double dorseleri hem kullanması zor hem de dıştan kötü gözüküyorlar. Lastikler yazı yazmayın, jantlar tır ve dorse ile aynı renk olsun. Büyük modifiye parçaları kullanmayın, sadelikten yana olun. Işık konusunda kafanıza göre takılın. Ve tır kabini yüksek olsun.
Daf Mercedes
6/10 8/10.

20210422195606_1.jpg

Örnek olarak bunu verebilirim.

Hocam üzülerek söylüyorum ama,
İki tırıda baştan aşağı modifiye etmeniz tavsiyemdir. Lastik yazıları olsun, dorse tercihiniz olsun pek hoşuma gitmedi açıkçası. Size örnek vereyim,
Yeni xf alın, takacağınız dorse standart çift olsun. B-double dorseleri hem kullanması zor hem de dıştan kötü gözüküyorlar. Lastikler yazı yazmayın, jantlar tır ve dorse ile aynı renk olsun. Büyük modifiye parçaları kullanmayın, sadelikten yana olun. Işık konusunda kafanıza göre takılın. Ve tır kabini yüksek olsun.
Daf Mercedes
6/10 8/10.

Eki Görüntüle 1000816

Örnek olarak bunu verebilirim.

Önemli değil hocam 60 tane tır var zaten birazdan onları da atarım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı