Europa Universalis DLC'leri alınmalı mı?

Yapabilirsiniz de PS üzerinden oynayacaksanız olmaz, ben bilgisayar için söyledim.

Bilgisayar üzerinden oynuyorum zaten sağ olun. Ama sanırım iadesi geri alamayacağım. 100 TL'ye aldığım oyunu iade edip 200 TL'ye tekrar alacağım gibi. Siz biraz daha erken cevap verseniz ve Steam 1 saatte iade onaylamasa yetişecekti sanırım :D

Yapabilirsiniz de PS üzerinden oynayacaksanız olmaz, ben bilgisayar için söyledim.

Hocam HOI4'e nasıl yapılıyor bulamadım ama yardımcı olma şansınız var mı?

Son düzenleme:
Bilgisayar üzerinden oynuyorum zaten sağ olun. Ama sanırım iadesi geri alamayacağım. 100 TL'ye aldığım oyunu iade edip 200 TL'ye tekrar alacağım gibi. Siz biraz daha erken cevap verseniz ve Steam 1 saatte iade onaylamasa yetişecekti sanırım :D

Hocam HOI4'e nasıl yapılıyor bulamadım ama yardımcı olma şansınız var mı?
Adınıza üzüldüm hocam, Epic Games üzerinden indirime girerse almanızı tavsite ederim.
HOİ 4 için internete HOİ 4 FULL DLC Free yazın, çıkan güncel videolardan birini uygulayın. Attıkları zip dosyasını indirip dlcleri oyunun dosya konumuna atıyorsunuz özet olarak

Adınıza üzüldüm hocam, Epic Games üzerinden indirime girerse almanızı tavsite ederim.
HOI 4 için internete HOI 4 Full DLC Free yazın, çıkan güncel videolardan birini uygulayın. Attıkları ZIP dosyasını indirip DLC'leri oyunun dosya konumuna atıyorsunuz özet olarak.

Steam'de 7 dolar şu an EU4 HOI4 ile birlikte alırsam 400 TL'ye denk geliyor sanırım değer mi almaya?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam çok karışık duruyor anlayamadım bir şey :D ya yapamazsam diye de düşünüyorum Steam'den aldıktan sonra. Xbox'ta 3 DLC hariç her DLC'yi alınca 180 TL gibi bir şeye denk geliyor. DLC'ler 50 ileride diğer 3 DLC'yi de alabilirim. HOI4'ü Xbox'tan alacağım ama EU4 gerçekten moralimi çok bozdu :D

Hocam çok karışık duruyor anlayamadım bir şey :D ya yapamazsam diye de düşünüyorum Steam'den aldıktan sonra. Xbox'ta 3 DLC hariç her DLC'yi alınca 180 TL gibi bir şeye denk geliyor. DLC'ler 50 ileride diğer 3 DLC'yi de alabilirim. HOI4'ü Xbox'tan alacağım ama EU4 gerçekten moralimi çok bozdu :D
İletişim adresiniz varsa oradan yardımcı olurum. Sürekli DLC geliyor hepsini tek tek alamazsınız artık, malum USD'ye geçtik :)

İletişim adresiniz varsa oradan yardımcı olurum. Sürekli DLC geliyor hepsini tek tek alamazsınız artık, malum USD'ye geçtik :)

Discord verebilirim ama soracağım tek bir şey var dolara geçtiğimiz için mesela Nays'tan ödeme yaparken aynı mı olacak yine cashback gibi şeyler?

Yeni konular

Geri
Yukarı