EUW düşük eloda Yorick vs Jax

Benim fikrim düşük eloda taşımak için ikisini de split push oynamak lazım zaten. O yüzden sanki Yorick daha iyi gibi. Ayrıca şu anki tank metası Yorick'e daha çok yarıyor. Hullbreaker olayı da güzel. Bir de şöyle bir şey var, Yorick fazla oynanmadığı için özellikle de düşük eloda karşısında nasıl oynanması gerektiğini çoğunlukla bilmiyorlar. Pick/ban rate de bayağı düşük. Ben olsam Yorick seçerdim. Sana kalmış.

Benim fikrim düşük eloda taşımak için ikisini de split push oynamak lazım zaten. O yüzden sanki Yorick daha iyi gibi. Ayrıca şu anki tank metası Yorick'e daha çok yarıyor. Hullbreaker olayı da güzel. Bir de şöyle bir şey var, Yorick fazla oynanmadığı için özellikle de düşük eloda karşısında nasıl oynanması gerektiğini çoğunlukla bilmiyorlar. Pick/ban Rate de bayağı düşük. Ben olsam Yorick seçerdim. Sana kalmış.

İkisini de deneyim ya bir şey olmaz.

Yoric split çarı hocam, takımında tank supp veya cc yoksa yoric iş yapamaz fazla. Aslında karşı pick görmeden yoric veya jax demek saçma ama yoric bozuk çar.

Arkadaşlar bugün Yorick ile 3 maç attım hepsinde kulelere 16-14K vurdum ilk maç 2-13 gittim ama maçı bitiren kişide bendim çok ölmeme rağmen çok eğlendim galiba Yorick oynayacağım 😃😃

Geri
Yukarı