Euw mi eune mi?

Mccree

Hectopat
Daha fazla  
Ping hangisinde daha düşük? Ve hangi serverın oyuncu kalitesi daha iyi. (Toxic, troll gibi.) bir de imkansız durumlarda FF atıyorlar mı? İletişim sorunu çıkar mı? Eune İngilizce bilmeyen Rus doludur gibime geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ping oranı her iki serverde de aynı. Her ikisinde sabit 56 MS almıştım. 2 senedir EUNE de oynuyorum ve gayet memnunum, genelde polonyalı, danimarkalı oyunculardan oluşuyor ve chatte genelde ingilizce konuşuluyor.

FF atma durumu neredeyse her serverde var hem EUW da hem EUNE de. Ama oyuncu kalitesi olarak kesinlikle EUNE derim. EUW türklerin istilası altında geçmeni tavsiye etmem.

Ping konusunda pek bir bilgim yok. Tr'de 12 Euw'de 53 ping alıyorum. West için konuşacağım Tr'de ki gibi ana bacı küfürler yok. Ama seni kışkırtmaya yönelik hareketler yaparlar. Troll pek denk gelmedi bana onları da zaten birkaç konuşma yaparak oyuna geri döndürdük. Oyun kalitesi ve bilgisi olarak Euw silveri bile Tr platdan daha iyidir bence.

EUNE serverı Türkiye'ye daha yakın. Daha az ping olması gerekmez mi? EUW Hollanda, EUNE Almanya.
Bir de ayrı Rus serverı olduğunu bilmiyordum. O yüzden EUNE'den çekindim biraz. Sohbette Rusça yazarlar anlamam diye. TR'nin ne olursa olsan FF atmamasından cidden nefret ediyorum. Sadece vakit israf ediyorlar. Çevirilecek maç var imkansız maç var.
Ping oranı her iki serverde de aynı. Her ikisinde sabit 56 MS almıştım. 2 senedir EUNE de oynuyorum ve gayet memnunum, genelde polonyalı, danimarkalı oyunculardan oluşuyor ve chatte genelde ingilizce konuşuluyor.

FF atma durumu neredeyse her serverde var hem EUW da hem EUNE de. Ama oyuncu kalitesi olarak kesinlikle EUNE derim. EUW türklerin istilası altında geçmeni tavsiye etmem.
Sormayı unutmuşum. Que süreleri nasıl EUNE'de? Bir de Polonyalılar biraz sıkıntılı diyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı