Ev alırken alt katta ev olması çok önemli midir?

Zemin katta eve gir elini kaldır, zeminden eline soğuk vuracaktır. Isınma sorunu yaşarsın, altı depo, dükkan veya boş daire ise sıkıntı. Zemin katsa zaten yapacak bir şey yok. Çocuklu aile apartmanlarından uzak durmak gerekiyor. Ben müstakil evde doğdum büyüdüm... 1 hafta memur kardeşimin evine yardıma gittim 1 hafta kaldım böyle bir şey yok. Üst katta veletler at biniyor gece gündüz susmuyorlar, yan daireden bebek ağlama sesi geliyor. Altta osuruyorlar üst kata sesi geliyor. Lanet bir şey. Apartmanda yaşamak insanlık dışı bir şey ama her yer apartman. Müstakil evlerde 3 daire parası. Özet olarak, çocuklu üst kattan ve boş alt kattan uzak dur.
Alt kat depo, dükkan veya boş daire ise anladım.
Zemin kat için de durum aynı mı ? Altı boş ev gibi mi olur sıcaklık konusunda ? Altı toprak olan ev yani.

Alt kat depo, dükkan veya boş daire ise anladım.
Zemin kat için de durum aynı mı ? Altı boş ev gibi mi olur sıcaklık konusunda ? Altı toprak olan ev yani.
Profil, isim, verilen cevapla bomboş hayalperest trol çocuk konusu olduğu belli oluyor. Gereken cevaplar verilmiştir. Devrik cümle kurmamayı öğrenmelisin.

Profil, isim, verilen cevapla bomboş hayalperest trol çocuk konusu olduğu belli oluyor. Gereken cevaplar verilmiştir. Devrik cümle kurmamayı öğrenmelisin.
Bomboş hayalperest trol çocuk konusu olduğunu düşünüyorsan niye konuya yorum yapıyorsun ?
Senin aklına ihtiyacım yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı