Ev-araba satılıp Clutch kasasına girilir mi?

Berkant29

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 15'ten Clutch kasası basacaktım. Şimdi 19'a doğru çıkmış. Treni kaçırmak istemem. Çünkü Nisan'da 32 görmüştü. Envanterim bayağı pahalı, hepsini satıp Clutch basacağım, önerir misiniz? Önümüzde kasaları etkileyecek bir şey var mıdır?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, 15'ten Clutch kasası basacaktım. Şimdi 19'a doğru çıkmış. Treni kaçırmak istemem. Çünkü Nisan'da 32 görmüştü. Envanterim bayağı pahal. I hepsini satıp Clutch basacağım, önerir misiniz? Önümüzde kasaları etkileyecek bir şey var mıdır?
Fracture kasası nadir havuza girecek çok yüksek ihtimal o daha iyi bir yatırım bence

Fracture kasası nadir havuza girecek çok yüksek ihtimal o daha iyi bir yatırım bence
Clutch kasasının da artma sebebi oydu, eğer kaynak sağlam ise veya kesinlik taşıyorsa onu alayım.

Kasa artmasa bile uzun vadede illaki kar ettiriyor ama ben hemen para istiyorum diyorsanız kasa biraz riskli. Bende ortalama 1000 adet parçalanmış kasası aldım attım depoya 10 TL oldu bir ara o dönem stokladım.

Arkadaşın dediği olacaksa ben de ondan almayı düşündüm şu anda o havuza girince kesinlikle patlıyor. Depoya atınca ne oluyor hocam? Bir avantajı var mıdır?

Clutch kasasının da artma sebebi oydu, eğer kaynak sağlam ise veya kesinlik taşıyorsa onu alayım.

Arkadaşın dediği olacaksa ben de ondan almayı düşündüm şu anda o havuza girince kesinlikle patlıyor. Depoya atınca ne oluyor hocam? Bir avantajı var mıdır?

Envantere eşyalar sığmadığı için mecbur depoya koymak zorunda kalıyorsun hocam 1000 item üstünü kabul etmiyor.

Merhaba arkadaşlar, 15'ten Clutch kasası basacaktım. Şimdi 19'a doğru çıkmış. Treni kaçırmak istemem. Çünkü Nisan'da 32 görmüştü. Envanterim bayağı pahalı, hepsini satıp Clutch basacağım, önerir misiniz? Önümüzde kasaları etkileyecek bir şey var mıdır?

Kapsül indirimi gelecek fiyatların daha çok düşme ihtimali var.

@Rustin Cohle hocam ben de 13'ten girdim Fracture'a. Umarım kısa sürede yeni bir kasa çıkar da havuzdan düşüp pahalanır :D

Kapsül stoklayın derim
Çok uzun vadeli ya.

Kapsül indirimi gelecek fiyatların daha çok düşme ihtimali var.

Haziran'ın ortasına dogru gelecek ya hocam, o zamana bu kasanın fırlama ihtimali yüksek. Zarar edersem de bir iki skin satmadım, onları satıp ortalamayı düşürürüm artık.

@Rustin Cohle hocam ben de 13'ten girdim Fracture'a. Umarım kısa sürede yeni bir kasa çıkar da havuzdan düşüp pahalanır :D

Çok uzun vadeli ya.

Haziran'ın ortasına dogru gelecek ya hocam, o zamana bu kasanın fırlama ihtimali yüksek. Zarar edersem de bir iki skin satmadım, onları satıp ortalamayı düşürürüm artık.

Hayırlı olsun panik satış yapmayın baktınız düşmeye başlarsa bekletin en kötü ihtimal 1 yıl içinde 2 katına garanti katlar ülkenin ve doların hali belli.

Hayırlı olsun panik satış yapmayın baktınız düşmeye başlarsa bekletin en kötü ihtimal 1 yıl içinde 2 katına garanti katlar ülkenin ve doların hali belli.
Kesinlikle hocam, çok oyunum var zaten şu an sahip olduğum oyunları 6-7 ayda ancak bitiririm o yüzden uzun vadeli girdim diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı