Ev Dışında İdrar Yapamamak

Antidepresan beyine büyük zararlar veriyor diyorlar. Sizin görüşünüz nedir?

Her ilacın faydası yanında zararı da muhakkak vardır. Bu ilacı kullanacaksan yarar- zarar ilişkisini iyi kurmalısın. Örneğin: Kullanmazsan bu sıkıntılar seni bırakacak mı? kullanırsan tedavi olacak mısın? kendi kendine sorular sor ve kendin cevap ver yukarıdaki sorular gibi,

Geçmiş olsun üstat senin mevzu derin

@Rosselli Geçmiş olsun 15 yaşındayım aynı sorunu bende yaşıyorum sırf okulda tuvaletim gelmesin diye genellikle çok sıvı almamaya çalışıyorum acaba sorununu çözebildin mi?

S.a usta aynı sıkıntı tıpa tıp bende de var 2 sene geçmiş seninkinin üzerinden çözüm bulabildin mi nasıl bir yol izledin lütfen paylaşır mısın çok sıkıntı bi durum

Aynı şekilde ben de yapamıyorum hele ki o ayakta yapılan herkesin içindeki pisuvara asla yapamıyorum öyle söyleyeyim. Sıvı tüketip patlayacak hala geldiğim zaman bile yapamıyordum. Çözüm olarak size şunu önerebilirim kendimce, ben kapalı alanları tercih ediyorum o şekilde üstesinden geliyorum. Tuvaletim az olsa bile kapalı olmadan yapamıyorum. Kağıt koyup oturarak yapmayı deneyin ve yapamıyorsanız başka mekanda tuvalete girin bir sürü restaurant var deneyebilirsiniz. Yada başka bir şey ile ilgilenerek yapmaya çalışın belki bu tavsiyeler bir işe yarar.

Son düzenleme:
Beyler konuyu unutmuşum pardon. Psikiyatriye gittim. Prozac verdi. Bir süreliğine düzeldi fakat arkasına okuldaki finaller gelince stresle beraber ilacı düzgün almayı unuttum kısacası sorun hala devam ediyor. Düzgün tedavi olmadım. Üşeniyorum artık.

lütfen cevaplarmısın aynı sorunu bende yaşıyorum şu anda ne durumdasın iyileşebildin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…