Ev için halter seti önerisi

Darkblue99

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar halter seti araştırıyorum. Hepsiburada'da 250 TL'ye 50 TL indirim var. O indirimden de yararlanmak istiyorum. Evin içinde kullanacağım. Öneri verebilir misiniz ya da daha önce satın alanlar da yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:
Ekstra z bara vermek yerine plakalara versen daha iyi olur. Düz halter gayet işini görecektir, ki zaten dambıl ile yapacagın izole egzersizler daha cok verim saglayacaktır.

Ekstra Z bara vermek yerine plakalara versen daha iyi olur. Düz halter gayet işini görecektir, ki zaten dambıl ile yapacagın izole egzersizler daha cok verim saglayacaktır.

Aslında Z barın ne işe yaradağını pek bilmiyorum ama ek alet olarak avantaj sağlayacağını düşünmüştüm. Teşekkürler tavsiyen için.

Aslında Z barın ne işe yaradağını pek bilmiyorum ama ek alet olarak avantaj sağlayacağını düşünmüştüm. Teşekkürler tavsiyen için.
Şu trendyol'da satılan dandik ağırlık setleri işini fazlasıyla görecektir. Deadlift yapmayı düsünüyor musun?
Deadlift yapacaksan ve 100+ kiloya cıkmayı düsünüyorsan trendyol'dan sadece dambıl ağırlık seti al, halter ve kalan ağırlıkları 2. el olarak al bir yerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı