Ev interneti için ISS tavsiyesi

Yer
Adana
Daha fazla  
Şu anda Türk Telekom kullanmaktayım, aylık 150TL ödüyoruz 2 ay sonra 450TL ödemeye başlayacağız. O yüzden internet değiştirmeye karar verdim, Vodafone, Turkcell ve Kablonet arasından hangisini önerirsiniz? Annem Türk Telekom'da kalmamızı istiyor 275TL yeni fiyatıymış ama modem 6 yıllık olduğu için bozulur diye korkuyorum yardımcı olur musunuz? TurkNet önermeyin, kullanamam.

Şu anda Türk Telekom kullanmaktayım, aylık 150TL ödüyoruz 2 ay sonra 450TL ödemeye başlayacağız. O yüzden internet değiştirmeye karar verdim, Vodafone, Turkcell ve Kablonet arasından hangisini önerirsiniz? Annem Türk Telekom'da kalmamızı istiyor 275TL yeni fiyatıymış ama modem 6 yıllık olduğu için bozulur diye korkuyorum yardımcı olur musunuz? TurkNet önermeyin, kullanamam.
Ben olsam Türktelekom kullanırım. Fiyatlar zaten ortalama olarak hepsinde aynı sayılır arada ne kadar fark var?

Binamızda kablonet fiber altyapısı var. 3 yıldır internette ne bir yavaşlama ne de bir sorunla karşılaştım. Fiyatı da diğer sağlayıcılardan daha ucuzdu. Benim deneyimim bu şekilde.

Millenicom kullanabilirsin. Diğer servis sağlayıcılarına göre oldukça ucuz. Kablonet kullandım., iyidir ama Netmaster marka modemine iPhone ile kablosuz bağlantıda sıkıntı yaşıyordum, kopup duruyordu durup dururken.

Yeni konular

Geri
Yukarı