Ev İnternetindeki Hiçbir VPN Servisi Çalışmıyor

Hola da çalışmıyor. Wikipedia'ya girmesi zor değil, arşivini tutan zibilyon adet site var. İsterseniz siz bile indirebilirsiniz. Olay sitenin "yasaklı" olması hala. AVG'nin de deneme sürümünü başlatım, bütün serverlarda aynı. Kalıyor connecting ekranında.

Yok artık hola da çalışmıyorsa bu işte sıkıntı var.
Dtunnel denedin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
VPN servislerinin client uygulamalarini kurmana ragmen mi baglanamiyorsun? Yoksa web sitelerine erisemedigin icin mi? Calisamiyordan kasit tam olarak hangi asamadaki bir problemi tanimliyor?
Ornegin High-Speed, Secure & Anonymous VPN Service | ExpressVPN adresine erisemiyorum ben DNS,proxy vs degistirmeden ama High-Speed, Secure & Anonymous VPN Service | ExpressVPN adresine girip client download edebiliyorum.
Modem'deki DNS ayarlari degistirilebilir mi? Ben Uydunet kullaniyorum, firmanin verdigi dandik modemi kullanmiyorum DNS ayarlarini modemden degistirdim, hic bir sorun yasamiyorum.

VPN'leri engelledikleri için bağlanmıyor, ama bunun çözümü basit. Ben GoodbyeDPI aracı ile engellenen sitelere erişebiliyorum Wikipedia, imgur gibi. Bu araç aynı zamanda VPN engelinide aşmakta.
Vpnsiz , normal hızında sansürü kaldırma (goodbydpi)

GoodbyeDPI aracı ISS'lerin derin paket inceleme sistemini bypas ederek sansürü aşmayı amaçlıyor.
ValdikSS/GoodbyeDPI

Edit: Superonline ve Kablo Net gibi ISS'ler sansürü o kadar çok abartmış ki, TT bunların yanında melek kalıyor ne yazık ki.
Çünkü Windscribe, Opera VPN ve bazı VPN'ler bende ek bir işlem yapmadan sıkıntısız bağlanıyor. :kararsız:

Son düzenleme:
VPN'leri engelledikleri için bağlanmıyor, ama bunun çözümü basit. Ben GoodbyeDPI aracı ile engellenen sitelere erişebiliyorum. Bu araç aynı zamanda VPN engelinide aşmakta.
Vpnsiz , normal hızında sansürü kaldırma (goodbydpi)

GoodbyeDPI aracı ISS'lerin derin paket inceleme sistemini bypas ederek sansürü aşmayı amaçlıyor.
ValdikSS/GoodbyeDPI

Edit: Superonline ve Kablo Net gibi ISS'ler sansürü o kadar çok abartmış ki, TT bunların yanında melek kalıyor.
Çünkü Windscribe, Opera VPN ve bazı VPN'ler bende ek bir işlem yapmadan sıkıntısız bağlanıyor. :kararsız:

Arkadaş iyi hoş da böyle açık açık yayınlıyorsunuz iyice çıkmaza sokuyorsunuz her şeyi. Yarın öbür gün ISS bu gibi çözümleri de engellerse o zaman ne yapacaksınız?

Ayrıca şaka değil, ISS ne yaptığını görebiliyor. O aracı kullandığında da kullanmadığında da her şey gözüküyor. Legal olmayan bir şey yaptığında ya da başkası yaptığında sorumluluğu kabul edebilecek misin? Dediğim yasaklı sitelere girmek falan değil. Korsanlık vb. gibi şeyler.

Haklısınız hocam da, bunlar zaten TeknoSeyir gibi sitelerde dolaşmakta. Yani ISS'ler oradan da görebilir diye düşündüm. :) Ayrıca internetin yurt dışı çıkışlarını kapatmadıkları sürece her türlü çözüm bulunur diye düşünüyorum. Bu yöntemin bir de daha başka değişiği var. Yani çareler tükenmez. :)
Ayrıca şaka değil, ISS ne yaptığını görebiliyor. O aracı kullandığında da kullanmadığında da her şey gözüküyor. Legal olmayan bir şey yaptığında ya da başkası yaptığında sorumluluğu kabul edebilecek misin? Dediğim yasaklı sitelere girmek falan değil. Korsanlık vb. gibi şeyler.
Ben o aracı gizlenmek için değil, sansürü aşmak için kullanıyorum, ISS'ler derin paket inceleme sistemini sansür için kullanıyor, bunu da bypass edince sansür falan kalmıyor. :) Yani bu aracı kullandığımızda ISS'ler ne yaptığımızı elbette görürler bunda hem fikiriz zaten.

Son düzenleme:
Ben o aracı gizlenmek için değil, sansürü aşmak için kullanıyorum, ISS'ler derin paket inceleme sistemini sansür için kullanıyor, bunu da bypass edince sansür falan kalmıyor. :) Yani bu aracı kullandığımızda ISS'ler ne yaptığımızı elbette görürler bunda hem fikiriz zaten.

ISS'ler neden bu kadar basit, zararı olmayan siteleri engelliyor peki? Bu işte bir çıkar varsa, görüp duydukları her şeyi engellerler.

Peki kendi sunucunu oluşurup oraya VPN server kurup bağlanmayı denedin mi? Denemediysen mesajla ulaş bir .ovpn dosyası vereyim OpenVPN ile bağlanmayı dene, başarılı olursan kendin de yaparsın.

Hola da çalışmıyor. Wikipedia'ya girmesi zor değil, arşivini tutan zibilyon adet site var. İsterseniz siz bile indirebilirsiniz. Olay sitenin "yasaklı" olması hala. AVG'nin de deneme sürümünü başlatım, bütün serverlarda aynı. Kalıyor connecting ekranında.
Hocam o site kapandı onun yerine dtunnel.net açıldı buda diğerinin kopyası. çok güzel

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı