Ev sahibi kirayı 1500 TL'den 5000 TL'ye yükseltebilir mi?

İlatem

Centipat
Makaleler
5
Dün konu açmıştım babamın saçma hareketleri diye. Şimdi eve geldim anneme demiş ev bakın, ev sahibi kirayı 5K yapmış diye. Kira kontratımız yok. 1500 TL evet komik bir sayı, 12 yıldır oturuyoruz, tamam zam yapabili ama direkt 3500 zam mümkün mü ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapabilir mi yapamazdan öte siz kavga dövüş nasıl oturacaksınız o evde. Ya bir orta yolunu bulacaksınız ya da muhattap olmadan çıkıp gideceksiniz. Kaldı ki oturduğunuz çevredeki ev kiraları 5 milyar civarıysa aşağı yukarı yeni bulacağınızda o kadar olur. En iyisi anlaşmak.

Yapabilir mi yapamazdan öte siz kavga dövüş nasıl oturacaksınız o evde. Ya bir orta yolunu bulacaksınız ya da muhatap olmadan çıkıp gideceksiniz. Kaldı ki oturduğunuz çevredeki ev kiraları 5 milyar civarıysa aşağı yukarı yeni bulacağınızda o kadar olur. En iyisi anlaşmak.

Babamın en ufak iletişim yeteneği yok milf Ruslar haricinde, ben adamla konuşsam 3E kitlerim de adam kâle almıyor, saçma şekilde sadece babamla konuşuyor, büyük ihtimalle kavga kıyamet polis falan fistan olacak gibime geliyor.

Geri
Yukarı