Ev telefonu çalınca internetin gitmesi

qwerty14628

Kilopat
Dün Turkcell Superonline'dan bir adam geldi ve modemi kurdu internette sorun yoktu fakat sonra keşfettik ev telefonu(Türk Telekom) çalınca modemden internet gidiyor ve ev telefonundan cızırtılar geliyor, ondan sonra Superonline müşteri hizmetlerini aradım splinter var dediler onu çıkar tek tak bende bunun üzerine ayrı odadalar dedim, ondan sonra 121'i ara cızırtı var diye şikayet et dedi yaptım ama Türk Telekom'un müşteri hizmetleri kanser etse de arıza kaydımı yaptırabildim. Fakat bunun işe yaracağını sanmıyorum, benimle aynı durumdan muzdarip arkadaşlar var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende birkaç ay önce bu sorunla karşılaşmıştım. Temizlik yaptıktan sonra olmuştu. Ertesi gün fark etmiştim. Büyük bir ihtimal sizinde öyle oldu.
Splitter üzerinde modem ve phone yazar. Siz çok büyük bir ihtimal telefonu modem yerine taktınız, modemi de phone yazan yere. Bunları bir kontrol eder misiniz? Dediğim gibi orada bir yanlış bağlama olma olasılığı çok yüksek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı