Ev telefonu olmasına rağmen port yok deniyor

bize de aynısını demişlerdi 3 yıl kadar uğraştık en sonunda bağladılar sonrada internet hızımız düşük gelmeye ve bağlantı haftada 1-2 kez kesilmeye bağladı
Ev telefonu olması rağmen port yok denmesi ne kadar mantıklı? Bunla 4 aydır uğraşıyorum hala çözemedim. Yapılabilecek ne var bilmiyorum.
hangi şirkete sordunuz? iyi araştırmak gerekiyor vodafone bağlatmayın

Telefon ile internet aynı değil maalesef bu tıpkı ADSL kullanırken VDSL portu olmaması gibi sizin tel hattı da ADSL verimli değil ise port olarak açılamaz açılsa bile veri kaybı ve kopmalar yaşanır.

İlk başta TurkNet denedim bayağı bir süre bekledim hizmet no falan verdim gine port yok gine port yok sonra Millenicom deniyorum şu anda oda aynı şekilde port yok demekten başka bir işe yaradıkları yok ne yazık ki

Telefon ile internet aynı değil maalesef bu tıpkı ADSL kullanırken VDSL portu olmaması gibi sizin tel hattı da ADSL verimli değil ise port olarak açılamaz açılsa bile veri kaybı ve kopmalar yaşanır.
Hayır bu eskide kaldı. Artık telefon ve internet hizmeti aynı port üzerinden veriliyor.

Sizin dediğiniz durum eskiden oluyordu. Telefon hizmeti MSAN, internet hizmeti DSLAM'dan veriliyordu. O sayfalar 2008'de kapatıldı...

Hayır bu eskide kaldı. Artık telefon ve internet hizmeti aynı port üzerinden veriliyor.

Sizin dediğiniz durum eskiden oluyordu. Telefon hizmeti MSAN, internet hizmeti DSLAM'dan veriliyordu. O sayfalar 2008'de kapatıldı...
Telefon hattı baya bir eski lakin yenilenmiştir diye düşünüyorum yani gine böyle bir durumla karşı karşıyayım anlamış değilim

Yeni konular

Geri
Yukarı