Evcil hayvanı ölen var mı?

Sokak kedisiydi ama dostumdu.

IMG_20171203_111836.jpg

Ayrıca daha 1 haftalık kedimi avcumu sığmıyordu daha parçalayan erkek kediyi ben parçalıyordum. Gözüm dönmüştü ya. Annesiz olunca diğer erkek kediler öldürmüş.

Evet, 4 tane köpeğim öldü. İlk köpeği barınaktan aldık, gençlik hastalığına yakalandı eve geldiği 3. gün, bir kaç gün sonra öldü. Diğer 2 barınaktan aldığım köpekte aynı şekilde gençlik hastalığına yakalandı ve öldü. 4. aldığım köpeği bu sefer yolun kenarında buldum, yavru bir köpekdi. Neyse eve geldikten 3-4 gün sonra nöbet gibi şeyler geçirdi, köpükler falan akıyordu ağzından sonra baktık ki kuduzmuş. Bizi ısırmaya falan çalışıyordu, 1 gün sonra kayboldu gitti zaten. Büyük ihtimal ölmüştür.

Ekleme: Ayrıca 2 defa tavşanım öldü. Fotoğrafları aşağıda. Gri tavşanı balkonda gezerken, büyük bir kedi yakalayıp yemişti.

Sarı beyaz tavşanı ise üst komşum yüzüne kaybetmiştik. Tavşan bahçede duruyordu ve üst komşun tavşanı hiç sevmiyordu, bilerek kapıyı açık bırakmış ki tavşan kaçsın gitsin. Bir de utanmadan tavşan gitmiş mi diye soruyor.
IMG-20170609-WA0000.jpeg
IMG-20171016-WA0003~2.jpg

Evet, 4 tane köpeğim öldü. İlk köpeği barınaktan aldık, gençlik hastalığına yakalandı eve geldiği 3. gün, bir kaç gün sonra öldü. Diğer 2 barınaktan aldığım köpekte aynı şekilde gençlik hastalığına yakalandı ve öldü. 4. aldığım köpeği bu sefer yolun kenarında buldum, yavru bir köpekdi. Neyse eve geldikten 3-4 gün sonra nöbet gibi şeyler geçirdi, köpükler falan akıyordu ağzından sonra baktık ki kuduzmuş. Bizi ısırmaya falan çalışıyordu, 1 gün sonra kayboldu gitti zaten. Büyük ihtimal ölmüştür.
Yazik uzuldum yavru kopek nasil kuduz oluyo bu arada?

2 tane kuşum vardı birisi dişi birisi erkek erkek dişinin tüylerini yoldu sonra tüyü kalmadı ve ölü gene aldık onu da öldürdü sonra biya almadık şu an 1 kuşum var kendisi cinayet işledi ama olsun.

2 gün önce doğum yapan bir anne köpek 4 tane yavruyu yiyerek öldürdü. Öbürlerini kurtardık. Ama çiftleştiği köpek sanırım kardeşlerindenmiş, o yüzden yiyormuş. Ama kurtardıklarımızdan biri daha öldü. Ablam bir çok hayvana baktığı için gözlerinin önünde bir sürü hayvan ölüyor açıkcası. Bir tane kedimizin ise ağzından, burnundan, makatından kurtlar çıkmış. Kurtlar derisinden dışarı çıkıp geri derisinin içine giriyormuş sanırım. Vıcık vıcık ses çıkıyormuş. Sonra kurtlar organlarını yediği için ölmüş. Bu olay ise 10 yıl önce falan olmuş.

Henüz benim yaşadığım evde evcil hayvanım ölmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı