Evde değişik sesler geliyor

Hocam korkma gibi bir durumunuz varsa ailenizden izin alarak arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Okulum uzakta olduğundan samimi arkadaşlarım da okulumun oralarda dolayısıyla kimse gelemez. Ailemde tanımadığı birini eve almama izin vermez. Aileme de söyleyip tatillerini berbat etmek istemiyorum.

Sakinleşip evi bi gezin bence. Hiç yoktan birini arayın, onla konuşarak gezin.

Üstü açık cam belki rüzgardan kendini çarpmıştır, buzdolabı tıkırtısı falan da olabilir. Ben de arada paranoyak oluyorum evde tek olduğumda. Eğer gerçekten duyuyorsanız elinize yine bir şey alıp inip bakın derim, tüm gece uyuyamazsınız yoksa korkudan.

Reis eğer kafayı takarsan kafayı yersin önce al eline sopa yerine geçecek herhangi bir şey sonra Full evi dolaş kimse yoksa ya piskolojiktir ya da herhangi bir şey bir yere vuruyordur o yüzden iyice dolaştıktan sonra müzik dinle oyun oyna kafanı dağıt.

Alın elinize bir sopa veya bıçak, evi bir turlayın biri çıkarsa da nefsi müdafaa deyip girişin yapacak bir şey yok. Bu şekilde kafayı yersiniz ki daha 1 hafta teksiniz inanın çok zor olur. Etrafta bir şey göremezseniz bilin ki komşularınızdan geliyordur.

Dediğinizi yapıp evi tavaf edeceğim bir. İnşallah komşudan geliyordur diyeceğim ama o cam sesi betonun arkasından geliyor gibi değildi. Tek temennim camın falan açık olması.

Dediğinizi yapıp evi tavaf edeceğim bir. İnşallah komşudan geliyordur diyeceğim ama o cam sesi betonun arkasından geliyor gibi değildi. Tek temennim camın falan açık olması.
Eğer uzaktan kumandalı araba, drone vb. bir şey var ise üstüne kamera/telefon takıp odanın dışına salabilir öyle de kontrol edebilirsiniz.

Yani reis baban çok özel bir iş yapmıyorsa hırsızların seni hedef alıp bekleyeceğini sanmıyorum o yüzden dışarıdan geliyordur sen yine de sopayla evi turla arada bu şeyler benim de başıma geliyor evde tek kalınca kendimi cesaretlendirip bağıra bağıra evin içinde geziyorum kimsede çıkmıyor.

Bende evde yalnız kaldığımda bahçe kapısının önündeki küçük bir toprak alanı kazıyorlardı gece 3'te. Direkt tüm lambaları yaktım evin kapılarını kilitledim ve televizyonu son ses açtım adamlar gittiler. Siz de aynısını deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı