Evde değişik sesler geliyor

Aşağı iner inmez gördüğüm ilk şey lavabo kapısının kapalı olması. Ben hafif aralık bıraktığımı hatırlıyorum. Yada yanlış hatırlıyorum bilmiyorum.

Aşağı iner inmez gördüğüm ilk şey lavabo kapısının kapalı olması. Ben hafif aralık bıraktığımı hatırlıyorum. Yada yanlış hatırlıyorum bilmiyorum.
Hocam iyi misiniz hocam? hocam ölmeyin dikkatli olun hocam aman diyim sakin

Diğer odaları kontrol etseydiniz bari. Gerilim filmi gibi mesajlar :D

@Hakooo Eğer tuvalette birinin olduğunu düşünüyorsanız kapının da anahtarı var ise kilitleyin içeride kalsın o sırada da polis çağırın. En fazla kapıyı kırıp çıkmaya çalışır.

@11Forever Eğer tuvalette birinin olduğunu düşünüyorsanız kapının da anahtarı var ise kilitleyin içeride kalsın o sırada da polis çağırın. En fazla kapıyı kırıp çıkmaya çalışır.
Hocam sadece bir düşünceyle polis mi çağrılır? Şakaya gelecek iş değil de kapıyı aralık bırakayım derken hızlı bırakıp kapı da kapanmış olabilir.

Hocam sadece bir düşünceyle polis mi çağrılır? Şakaya gelecek iş değil de kapıyı aralık bırakayım derken hızlı bırakıp kapı da kapanmış olabilir.
Öyle tabii ama kapıyı üstüne kilitledikten sonra içeride biri varsa zaten tepki de verir muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı