Evde kedi beslemek isteyenlere öneriler

Samikra

Zeptopat
Daha fazla  
Evde kedi beslemek benim hayalimdi. Tek kişilik bir eve çıkmamın ardından hemen bir kedi sahiplendim. Yalnız bir sorun vardı , ben daha önce hiç evde kedi beslenemiştim. Bu yüzden öncelikle kedimin cinsi hakkında araştırma yaptım. Kedimin cinsinin mavi rus kedisi olduğunu sahiplendiğim kişiden öğrenmiştim. Ve kedinin özellikleri nedir , bakımı nasıl yapılır , mavi rus kedisi nasıl mutlu edilir , gibi araştırmaya başladım. Bu araştırmalarım sonucunda bir çok bilgiye sahip oldum. Kedim üzerinde denemeye başladım ve meyvesini vermeye başladı. Kedim artık çok mutlu ve sağlıklı.
Evde kedi beslemek isteyenlere öneriler.
Öncelikle kedi cinsini belirleyin. Her kedinin farklı karakteri vardır.

Maddi olarak kedinizin bakımlarını gerçekleştirebilecek güce sahip olmalısınız.

Kedi beslemek disiplin ister kumu temizlemek , beslenmesini sağlamak ve en önemlisi günlük olarak kedinize sevginizi göstermek.

Evinizde bazı düzenlemeler yapmalısınız , kırılabilecek malzemeleri kedinizden uzak tutun.

Kedi sahiplendiğinizde , ilk işiniz veteriner hekim olsun. Öncelikle muayene ettirin.

Evde kedi beslemek benim hayalimdi. Tek kişilik bir eve çıkmamın ardından hemen bir kedi sahiplendim. Yalnız bir sorun vardı , ben daha önce hiç evde kedi beslememiştim. Bu yüzden öncelikle kedimin cinsi hakkında araştırma yaptım. Kedimin cinsinin mavi rus kedisi olduğunu sahiplendiğim kişiden öğrenmiştim. Ve kedinin özellikleri nedir , bakımı nasıl yapılır , mavi Rus kedisi nasıl mutlu edilir , gibi araştırmaya başladım. Bu araştırmalarım sonucunda bir çok bilgiye sahip oldum. Kedim üzerinde denemeye başladım ve meyvesini vermeye başladı. Kedim artık çok mutlu ve sağlıklı.
Evde kedi beslemek isteyenlere öneriler.
Öncelikle kedi cinsini belirleyin. Her kedinin farklı karakteri vardır.

Maddi olarak kedinizin bakımlarını gerçekleştirebilecek güce sahip olmalısınız.

Kedi beslemek disiplin ister kumu temizlemek , beslenmesini sağlamak ve en önemlisi günlük olarak kedinize sevginizi göstermek.

Evinizde bazı düzenlemeler yapmalısınız , kırılabilecek malzemeleri kedinizden uzak tutun.

Kedi sahiplendiğinizde , ilk işiniz veteriner hekim olsun. Öncelikle muayene ettirin.
Güzel günleriniz olsun hocam :) takıldığınız yer olursa beni etiketlemekten lütfen çekinmeyin. İlk süreçlerinizde elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim size.

Yeni konular

Geri
Yukarı