Kedim evde yalnız

deprisee

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar cumartesi günü bir arkadaşımdan kedi sahiplendim cinsi scotish straight ve bugün malum iş günü sebebiyle onu öğlen 5'e kadar evde yalnız bırakmak zorundayım. Mamasını suyunu yeniledim çıkmadan önce biraz oynadım oturma odasında vazo gibi tehlikeli eşyalar olduğundan kapısını kapattım sadece benim odam tuvalet ve salon açık gayet geniş yerler zaten genelde benim odamda ve sakin bir kedi miyavladığını bile 2 kere falan duydum ama şu an aklım kaldı sıkılır, üzülür diye. Sizce 7-8 saat yanlızlıktan bir şey olur mu? Geceleri neredeyse çok az uyuyor dün tüm öğlen neredeyse uyudu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir problem olmaz. Kediler solo takılmayı severler. Siz evde yokken vaktinin çoğunu zaten uyuyarak geçirecek. Uyandığı zamanlarda da yemek yiyecek, tuvalete gidecek, evde olmayan şeyleri kovalayacak sonra yine uyuyacak.

Ben otomatik mama makinesi aldığımdan beri (kamera da var ne olur ne olmaz diye) kafam rahat şekilde 3-4 gün yalnız bırakıp bir yerlere gidiyorum. Acil durumlar için evin anahtarı bir arkadaşımda da var. Paşam bütün gün horluyor. Gece de geziniyor, eve çarpan ışıkları kovalıyor. Sonra yine uyuyor.

Ben tek yaşıyorum ve evde oğlum var (tekir kedim) sabah 8 de evden çıkar akşam 6 da eve dönerim eğer sabah mamasını ve suyunu kontrol edersen sorun olmaz, akşamları kumunu kontrol et ve sıkılmaması için içi zincirli toplardan alabilirsin tırmık tahtası alabilirsin ve hissettiğin endişeyi bende bir çok kez hissettim bu ufaklığa alışmanın başlangıcı oluyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı