Evde kolonya ve dezenfektan nasıl yapılır?

Heyecan aramaya gerek yok. Sık sık sabunla el yıkayın pislendiğini düşünüyorsanız. Sabuna ulaşamadığınızda da alırsınız bilindik bir kolonya cep boy yaparsınız lazım olunca abartmadan döker veya sıkarsınız.
Ben yüzey temizlede kullanmak için uğraşıyorum. Sanırım konuyu tam olarak anlamamışsınız?
Videoyu tarif nedeniyle paylaşmıştım. En güzel anlatım buydu.
Belki dedim burdan da biri benim gibi uğraşmışsa fikir verebilir. :) 2 adet küçük kolonya şişeciğim var zaten hep.

Gayet net anladım ama benim gibi anlamayan cahil kesim var çok sosyalde ve internet ortamında. Sen burada yüzey temizlik için kullanacağım diyorsun bu formülü alıp kolonya bu içerim de o zaman diyebilecek çok kişi var.

Yüzey diyorsun gidip eline yüzüne sürüp bilindik kolonya ile ayır edemediği için adı kolonya olunca yüzüne falan ellerine sürmeye başlayacak çok kişi var. Buradan yarar yerine zarar için formül vermiş olacağız doğru malzemeleri yazarsak. Bunları da düşünmeniz lazım sorarken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım diyorsun ama konuyu sürekli başka yönlere çekiyorsun nedense :)
Yani kolonya içen de ölsün ne yapalım?
Ayrıca videoda yüzüne sürmüyor, ve benim mesajlarımda da böyle bir bilgi yok?
Hatta henüz girişimde bulunmadığımı da yazdım.
Evet yüzey temizlemekte kullanacağım, ayrıca yazdığın cümleler gerçekten türkçe kurallarına hiç uygun değil.
Biz yapsak 6 ay ceza verirlerdi. Torpillisin sanırım sitede?😎

Yeni konular

Geri
Yukarı