Evde nasıl gitar öğrenilir?

Youtubedan videolara bakın. Yeni başladığınız için birkaç ders alıp tuşenizi vs. iyi oturtmanız daha iyi olur ama bu şart değil. Sadece imkanınız varsa 1 ay falan gitmeniz iyi olabilir. Onun dışında youtubeda vs. yeterli kaynak var. Soruların olursa o kanalların discord sunucularına da sorabilirsin.

YouTube'da ders videoları var bakabileceğin, önce gitarın akordunu yapmayı öğren. Telefon uygulamalarıyla rahatça yaparsın, sonra da izleyerek akor basmayı öğrenmelisin.

YouTube'dan videolara bakın. Yeni başladığınız için birkaç ders alıp tuşenizi vs. iyi oturtmanız daha iyi olur ama bu şart değil. Sadece imkanınız varsa 1 ay falan gitmeniz iyi olabilir. Onun dışında youtubeda vs. yeterli kaynak var. Soruların olursa o kanalların Discord sunucularına da sorabilirsin.

Sağ olun hocam kanal önerir misiniz acaba.

Klasik gitar için hiç bilmiyorum valla. Sadece 1 akorla 3240984 şarkı çal!!!!! tarzı başlıklar atan kanallardan uzak durun. Benim tavsiyem Udemydeki teknik kurslarına falan bakın sonra akorlar, gamlar vs. bunlara bakın. Gerisi zaten kendi gelir diye düşünüyorum. Bu arada klasikle başlayıp elektroya geç yalanına kapılmadınız umarım.

Geri
Yukarı