Evde oturarak para nasıl kazanılır?

İnternette çok fazla tıklanan sitelere bak onlar gibi site aç. Örnek şu an kış mevsimindeyiz, hava durumu sitesi açabilirsin. Adsense 45.000 tıklanmaya 4K dolar veriyor.

Selamlar öncelikle dediğiniz çoğu şeyi yıllardır deniyorum.
YouTuber olmaya çalıştım beceremedim.
Bionluk gibi sitelere saldırdım grafik tasarım öğrendim 1 kuruş kazanamadım maalesef.
İnternet sitesi kuracağım yakında tavsiyeler için teşekkürler.
Arkadaşlar yatırım konusunda pek kötü değilim zamanında altına yatırmıştım param var oradan fakat bozdurmayacağım 510 TL var şu an elimin altında nasıl bir yatırım yapabilirim

Ders çalışarak. İleride iyi bir meslek edinip, yüksek maaşlara çalışırsanız uzun vaadede evde oturup ders çalışmış olmanız size para kazandırmış olacaktır.

Bakın yeter artık arkadaş buraya " çalışmadan olmaz! " demenizi duymak için gelmemiş. Biliyoruz öyle olduğunu. Bir fikriniz yoksa yazmayın bir şey. Kimseye bir faydanız olmuyor. Size evde yapabileceği işleri soruyor.

Gümüş al-sat yapabilirsin önce git bir bankadan yatırım hesabı açtır ailenden birinin adına, ama şifreni verme (vakıf katılım dışında) sonra düşük bir miktar da al-sat yapıp internetteki kaynaklardan, forumlardan işi öğrenmeye çalış.

Arkadaşlar konu üzerinden geçmiş ama diğer arkadaşlara fikir vermek isterim ben milli eğitim bursu alıyorum ve aylık yarısını kenara atıyorum yaz tatillerinde komilik yapıyorum veya ürün pazarlamacılarında falan çalışıyorum ve işe gitmeden erkenleri Malatya'da şire pazarı oluyor oradan ucuz malları(kayısı kırusu dut vs) topluyorum içindeki pis olanları seçiyorum kutuluyorum ve 9 lira koyuyorum bazen bazen aldığım fiyata satmak zorunda kalıyorum. Ama kazancım oluyor. Bu işler böyle emek olması gerekir. Sen uğraşmazsan kimse para vermez oturduğun yerden para kazanmak isteyenler ise reklam falan izliyorlar bazıları ama reklamlar bir yandanda bilgisayar elektrik yaktığı için her türlü kâr yapamıyorsun. Sen kazanırsın ama babanın cebinden gider kendim denedim biliyorum iyi çalışmalar.

Geri
Yukarı