Evde oturarak para nasıl kazanılır?

Bionluk ile tasarım vb. yatkınlıgınıza varsa freelancerlik yapabilirsiniz ama 15 tl gibi bir fiyat vardı heralde satış yapmak için.

• Youtube denemek.
  • Yayıncılık denemek.
  • Alım satım yapmak.
  • Freelancer çalışmak. (Biraz kendini geliştirmen gerekiyor bunun için de bir şeylerle uğraşman gerekiyor örneğin yazılım, kodlama, çizim gibi alanlara yönelebilirsen ve orta düzey yapabilirsen Upwork sitesinde iş ilanları var.)

Çocuk çalışmadan/emeksiz kazanmak istiyorum dememiş zaten. Evde nasıl kazanılır demiş. Programlamaya giriş yapıp kendini geliştirdikten sonra buradan para kazanmaya başlayabilirsin. Bir blog kurup daha sonra AdSense ile siteye reklam ekleyip bunlardan gelir elde edebilirsin. Eğer farklı becerilerin varsa bazı iş siteleri var. Onları araştırabilirsin.

Idle Master :D. Geçen gün arkadaşım dakika başı kart düşürüyordu resmen.

edit: az önce sordum 13 lira kazanmış sadece. Boşver sen o işi :D.

• Youtube denemek.
  • Yayıncılık denemek.
  • Alım satım yapmak.
  • Freelancer çalışmak. (Biraz kendini geliştirmen gerekiyor bunun için de bir şeylerle uğraşman gerekiyor örneğin yazılım, kodlama, çizim gibi alanlara yönelebilirsen ve orta düzey yapabilirsen Upwork sitesinde iş ilanları var.)
Youtube ve yayıncılık neredeyse imkansız.

Dostum, Evden hiç bir iş olmuyor, Ama biraz uğraşsan ticaret için yurt dışına çıksan buradan bulduğun çöpü bile satarsın orada. Ama evden bir iş olmuyor. Belki ev muhasebecisi falan olabilirsin ama yaşın daha küçük.

Geri
Yukarı