Evde OyunGezer 2009 Kasım CD'si buldum

Yer
www.technopat.net&&profile[location]&profile[web..
Evet arkadaşlar, çok duyguluyum evde 2009 kasım Oyungezer CD'si buldum. Taktım çalışıyor, arkaplanda LOTR-LOTR Online müzikleri çalıyor. İçinde full oyunlar ve demo oyunlar var :')

Sırayla yazayım içinde olanları.

8 kategori var: Editörün Seçimi, Demo, Video, Full, Mod, Araçlar, Yama, Bonus

Editörün Seçimi: Mount and Blade (Full), Awakener (Full), Machinarium (Demo), Risen (Demo), Wolfenstein (Demo), Dragon Age: Origins (Video), Final Fantast XIII (Video), Left 4 Dead 2 (Video), Mount and Blade (Modlar), Metal Gear Solid: Peace Walker

Demo: Dragon Age: Origins (Character Creator), Full Ace, Gridrunner Revolution, Machinarium, Mystery P.I: Lost in Los Angeles, Order of War, Osmos, Risen, Static: Investigator Training, Tropico 3, Wolfenstein, Wolfenstein 3D (Klasik demo)

Videoları atlıyorum 31 tane var ama şöyle söyleyeyim God of War 3, Forza bile var.

Full: Mount and Blade, Addicsjon, Awakener, M.N.P.A.R., RunMan, Star Guard, Strange Adventures in Infinite Space

Mod: Mount and Blade 5 modu ve 7 resmi, Star Wars: KOTOR 2: Restoration Project

Araçlar: Nvidia Forceware (XP)/ (Vista & 7) {O dönemin güncel sürücüleri}, ATI Catalyst (XP)/ (Vista & 7) {O dönemin güncel sürücüleri}, Combined Community Codec Pack, K-Lite Codec Pack, Advanced Renamer (Dosya isimlendirme programı, şimdi bile işe yarar :D), Adventure Game Studio (Macera oyunu yapmak için), AIMP, Audacity, Autoruns, AVG free edition, Blender, Ccleaner, Comodo Internet Security, Malwarebytes antimalware, Fraps, Filezilla, Hijackthis gibi 64 tane işe yarar araç var.
Not: İçinde Launchy diye bir araç var ALT+Boşluk tuşuna tıklayınca alttan menü gibi çıkıyor ve ne yazarsanız aratabiliyor, temasını dark mode veya farklı ayarlayıp görevini de not tutmaktan dosya bulucu veya farklı şeyler yapabiliyorsunuz. Sadece 3 MB...

Yama: Championship Manager 2010, Risen, Wolfenstein.

Bonus: Beneath the Ground, Mamono Slayer, Metal Gear Solid: Peace Walker.

Bu arada not düşeyim, her şeyin yükleme dosyası otomatik. Kur diyince temiz, sorunsuz kurmakla beraber merak edip tıklayınca her şeyin açıklaması var. Örneğin MalwareBytes ne işe yarar gibi. Alta da fotoğrafını koyuyorum.

Adsız.png

Son düzenleme:
Doğru. Doya doya kullanın.🙂

Belki bir yöntemini bulursunuz.🙃
Parça parça atabilirim, sistemlerini çok basit yapmışlar yarına yüklerim eğer uzun sürmezse. 8 GB ve 2 mb/sn ile atıyor şu an :D Direkt upload etmenin yolu olsa keşke.

Geri
Yukarı