Evde sıkılıyorum

Photoshop öğren, ya da video editorlük.
Arkadan müzik açıp Photoshop yapmak kadar rahatlatıcı ve sakinleştirici yok.

Öğrendim zaten. Ayrıca zaten laptop çok ısınıyor.

Vallahi bende son 2-3 gündür Netflix'e sardım. Şu an the 100 izliyorum. Evde bozuk bir şeyler varsa sokup geri montaj et. Vakit öldürmek için iyidir.

The 100 kitaplarını okumuştum.

Hobi edinmek, kendini geliştirmek için boş zamanlarımız oluyor artık. Remote çalıştığımdan tek üzücü yanı kız arkadaşımla görüşememem.

Kitap okumak çok iyi bir seçenek fakat günlük okumayan insan için 15-30 dakika arası kafi. Yine çok boş zamanınız kalacak. Dizi, film harika seçenekler; özellikle İngilizcenize de aşırı derecede güvenmiyorsanız.

Değişik müzikler keşfedip, herhangi bir enstrümana da başlayabilirsin. Herkes enstrüman çalmalı demiyorum fakat herkes denemeli. Neyin ne olduğunu bilmeden, ben bunu yapamam denmemeli.

Genelde zaman yaratabildiğimde satranç oynamaya çalışıyorum ben, yani evde sıkılmak çok zor.

Bak mesele bugün bir tarif deneyecektim, vaktim olmadı. :D

Lise1 öğrencisiyim ve ders çalışmak hariç çok bir şey yapmıyorum. Yaptığım şeylerde maket telefona falan bakmak bilgisayar desen 10 senelik i5 2. nesil işlemcili laptopta Euro Truck oynamak önerebileceğiniz bir şey var mı?

Ben photoshop ile uğraşıyorum ve yabancı dizi, film izliyorum, derslere bakıyorum tabii ki, bende sıkılıyorum, eskisi gibi dışarıda arkadaşlarla oturamıyoruz, ama virüs yüzünden böyle yapmak zorundayız, film, dizi izleyebilirsin, photoshop, yazılım gibi programlara bakabilirsin, düşük sistem isteyen oyunlar oynayabilirsin, resime ilginiz var ise yapabilirsiniz, kitab okuyabilirsiniz, evinizde bir müzik enstürmanı var ise veya alıcak bütçeniz var ise müzik çalmaya deneyebilirsiniz internetteki videolar ile, kovalar ile davul çalmayıda öğrenebilirsin, Youtube'a "Best drummer ever" yazar isen bakabilirsinz kovalar ile davul çalmaya, veya kullandığınız cihazınıza bütçeniz var ise ve SSD'niz yok ise SSD alabilirsiniz daha hızlı çalışması için.

@364485 film olarak "Who am I" öneririm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı